Szukaj

Edyta Górniak wydała piosenkę bez zapowiedzi. Fani wzruszeni: „Najpiękniejsze co słyszałam”

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak zrobiła swoim fanom wielką niespodziankę. Artystka wydała nową piosenkę. Liryczny utwór zachwycił jej fanów, nie mogą oni ukryć wzruszenia. Czujemy, że to materiał na największy hit tej jesieni. 

Edyta Górniak jest uznawana za jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. W show-biznesie jest obecna już od kilku dekad i cały czas zaskakuje nowymi przebojami. Skala jej głosu liczy aż cztery oktawy. Od samego początku jest porównywana do takich sław jak Whitney Houston czy Celine Dion. Swój wielki debiut na scenie miała w 1986 roku. Jednak przełomem w jej karierze okazał się występ w musicalu Metro, z którym dotarła aż na Broadway.

Artystka od lat ma grono wiernych fanów, a swoimi występami uświetnia największe wydarzenia muzyczne w kraju. Nikt nie zapomina o jej występie na Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie 26 lat temu zdobyła historyczne drugie miejsce. Jak do tej pory nikomu z naszych reprezentantów nie udało się nawet przybliżyć do tego wielkiego sukcesu. Gwiazda ma na swoim koncie aż 7 albumów studyjnych, a jej pierwszy krążek Dotyk, pełen jest wielkich hitów. Dzisiaj zaskoczyła wszystkich nową piosenką. Fani artystki nie ukrywają swojego wzruszenia.

Edyta Górniak wydała nową piosenkę

Edyta jest bardzo aktywna w social mediach. Chociaż jakiś czas temu rozważała odcięcie się od Instagrama, to jednak ku wielkiej uciesze swoich fanów jest obecna w sieci. Wokalistka chętnie dzieli się tam swoimi przemyśleniami i cały czas stara się być w kontakcie ze swoimi obserwatorami. Dzisiaj nieoczekiwanie poinformowała, że wydała nową piosenkę. Gwiazda premierą pochwaliła się na Instagramie, zamieszczając grafikę składającą się z kilku postów.

Liryczna i pełna emocji ballada Too Late, która jest zapowiedzią jej nadchodzącego krążka dostępna jest w popularnych serwisach streamingowych, oraz na platformie YouTube. Fani są niezwykle wzruszeni i żywo komentują nowy utwór Edyty.

  • Najpiękniejsze co słyszałam.
  • Ty jestes stworzona do śpiewania takich emocjonalnych kawałków.
  • Ale zaskoczenie ! Na to czekałem, niech ta płyta wreszcie się ukaże i właśnie w takim stylu.
  • Cudowny utwór Edi.

Poniżej możecie posłuchać nowego hitu artystki. Utwór jurorki The Voice od kilku godzin jest w sieci a ma już niemal 14 tys. wyświetleń.

 


Edyta Górniak trzeci odcinek finałowy The Voice of Poland

Edyta Górniak trzeci odcinek finałowy The Voice of Poland

The Voice of Poland  Edyta Górniak

The Voice of Poland Edyta Górniak

Edyta Górniak podała numer telefonu do siebie

Edyta Górniak podała numer telefonu do siebie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×