Szukaj

Edyta Górniak na każdym koncercie oddaje hołd byłemu partnerowi. To była piękna miłość

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak na koncertach śpiewa piosenkę, którą napisała dla byłego partnera — donosi Fakt. O jakim utworze mowa? Komu ją zadedykowała?

Edyta Górniak nie może narzekać na brak zajęć. Nie tylko promuje singiel Lime, który zapowiada nową płytę, ale także regularnie koncertuje i jest jurorką w programie The Voice of PolandChociaż w jej życiu zawodowym sporo się dzieje, gwiazda na razie nie myśli o nowym związku, o czym opowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post:

Mogę budować już tylko przyjaźnie i relacje w bezpiecznej odległości. Kompletnie nie służy mi to, w jaki sposób ludzie się ze sobą obnoszą budując relacje, zaufanie a potem burząc to. Im jestem starsza, tym gorzej to znoszę. Nie pozwolę nikomu zbliżyć się do mnie tak blisko, żeby spowodował dewastację mojego serca, zdrowia.

Edyta Górniak śpiewa piosenkę, którą napisała dla byłego partnera

Górniak przez cztery lata była w związana z Piotrem Schrammem. To była piękna miłość. O tym, że ich relacja się zakończyła, poinformowała w mediach społecznościowych. W poście podkreślała, że z jej strony uczucie wygasło, została jedynie przyjaźń. Dawni zakochani pozostali jednak w koleżeńskich relacjach.

Pomimo upływu lat przyjacielski stosunek Edyty do byłego partnera nie zniknął. Dowodem jest fakt, że na każdym koncercie wykonuje piosenkę Perfect Heart, którą napisała dla Piotra:

Dla Piotra, gdy byliśmy jeszcze razem, napisałam piosenkę Perfect Heart. Wciąż śpiewam ten utwór na koncertach. Dlaczego? Bo z Piotrem wciąż jesteśmy w bardzo życzliwych relacjach, bardzo czystych. Dlatego nie mam z tym utworem żadnych złych skojarzeń — odpowiada Górniak w rozmowie z Faktem.

Artystka dodaje, że w swoim repertuarze ma utwór, który wywołuje w niej negatywne skojarzenia. Mowa o kawałku Błękit myśli, który napisała dla ojca swojego syna.


Edyta Górniak i Piotr Schramm

Edyta Gorniak sprawdzila transport z meblami ktore przekazala dla domu dziecka Nastepnie wraz z Piotr Schramm odebrala syna Alana z szkoly W drodze do domy wstapili do sklepu gdzie kupil Alanowi wyprawke szkolna 03-09-2012 Warszawa

Panna Migotka/ONS

Panna Migotka/ONS

Edyta Górniak i Piotr Schramm

Edyta Górniak i Piotr Schramm

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×