Szukaj

Edyta Górniak przeżywa drugą młodość! Seksowna diwa odsłoniła biust i rozpaliła zmysły bardziej niż jej wszystkie okładki „Playboya”!

Edyta Górniak kusicielka

Edyta Górniak kusicielka

Edyta Górniak kusi biustem

Trudno w Polsce o drugą gwiazdę pokroju Edyty Górniak. Diwa, która plasuje się w czołówce największych gwiazd w kraju od lat 90., ostatnimi czasy na dobre powróciła do Polski. Blisko rok spędzony w Los Angeles i miłość znaleziona w Łodzi sprawiły, że królowa polskiej sceny muzycznej postanowiła wrócić na łono ojczyzny i porzucić sny o amerykańskiej karierze. Mateusz Zalewski, którego poznała, gdy operowała kolano w jednym z łódzkich szpitali, był doskonałym powodem dla zostawienia za sobą palm i Hollywood.

Wszystko wskazuje na to, że Edyta jest ostatecznie bardzo szczęśliwa. Jej syn spełnia się w szkole wojskowej, a ona ruszyła w trasę koncertową – cykl akustycznych występów bez wątpienia będzie ogromną przygodą nie tylko dla niej, ale również dla jej fanów, którzy od dawna marzyli, by Edyta na dłużej wróciła do kraju. Nic w tym zresztą dziwnego, bo Górniak, poza ogromnym talentem, jest również niesamowicie piękna, a patrzenie na nią to przyjemność.

Na jednym z najnowszych zdjęć, które diwa zamieściła na swoim Instagramie, pochwaliła się pięknie wykonanym makijażem oraz obłędnymi nogami i biustem w kusej sukience. Trzeba przyznać, że taki widok potrafi przyspieszyć bicie serca jeszcze mocniej niż słynne sesje diwy dla Playboya, które przypominamy w galerii zdjęć.

Syn Edyty Górniak jest zakochany! Allanek pokazał swoją ślicznotkę i wyznał jej miłość

Taco Hemingway rozpalił Edytę Górniak do czerwoności! Na zamkniętej imprezie wyszedł z niej prawdziwy demon seksu [WIDEO]

Ale z niej kusicielka! Edyta Górniak w dwóch miniówkach na koncercie. Co jedna to krótsza!


Edyta Górniak kusi biustem w garderobie

Edyta Górniak kusi biustem w garderobie

Edyta Górniak na okładce Playboya

Edyta Górniak na okładce Playboya

Edyta Górniak topless w Playboyu

Edyta Górniak topless w Playboyu

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×