Szukaj

Edyta Górniak zapewniła dach nad głową obcej kobiecie! W mediach aż huczy!

Edyta Górniak, pani Basia, Machnice

Edyta Górniak, pani Basia, Machnice

Edyta Górniak odnowiła dom pani Basi ze wsi Machnice

Edyta Górniak jest obecnie jedną z najbardziej popularnych artystek polskiej sceny muzycznej. Artystka od wielu lat utrzymuje się w ścisłej czołówce gwiazd, które goszczą na największych festiwalach w kraju, jak również za granicą. Wokalistka jest aktualnie w trakcie swojej wielkiej akustycznej trasy koncertowej po Polsce, zatem tym projektem Edyta sprawiła na koniec roku wymarzony prezent świąteczny dla swoich wiernych fanów.

Edyta Górniak to nie tylko wspaniała piosenkarka, ale również osoba o wielkiej wrażliwości i gołębim sercu. Dowodem na to jest ostatnie niesamowite zdarzenie, które ją spotkało. Artystka przez przypadek dowiedziała się, że wielki bilbord z jej wizerunkiem zdobi stodołę pani Basi mieszkającej na Dolnym Śląsku we wsi Machnice. Nie zastanawiając się długo, gwiazda wsiadła w samochód i odwiedziła swoją fankę.

Okazało się, że życie pani Basi nie jest usłane różami. Najpierw spalił się jej dom, następnie zmarł jej ukochany mąż, a niedawno urodził się niepełnosprawny wnuczek. To tylko część nieszczęść, które spotkały jej rodzinę. Poruszona tymi tragediami Edyta Górniak postanowiła pomóc potrzebującej kobiecie. Kilkanaście lat temu mąż pani Basi przywiózł do domu wielki plakat z wizerunkiem Edyty z Playboya. Kilka lat plakat leżał w szopie, aż wreszcie pani Basia wykorzystała go do zasłonięcia dziury w swojej stodole:

Chroni węgiel i drewno przed deszczem, wisi już tam 10 lat – mówi pani Basia.

Pewnego dnia obok naszego domu jechał agent pani Edyty, zatrzymał się i porozmawiał z nami i odjechał. W życiu się nie spodziewaliśmy, że pewnego dnia zawita do naszego domu sama Edyta Górniak – wyjawiła pani Basia w Fakcie.

Edyta pojawiła się u pani Basi w ostatnia niedzielę, natychmiast postanowiła jej pomóc. Na profilu internetowym zrzutka.pl Edyta zorganizowała zbiórkę pieniędzy na nowy dach dla pani Basi, który spłonął 22 lata temu:

Zaskoczyła nas ta informacja, bo pani Edyta nic nam nie powiedziała. To gwiazda z pierwszych stron gazet, ale jest czuła i wrażliwa jak każdy z nas – mówi pani Basia w tabloidzie.

Jesteśmy pod wrażeniem postawa Edyty Górniak, oby takich gestów było więcej.

Edyta Górniak bez zapowiedzi odwiedziła rolnika, który wywiesił jej nagie zdjęcia. Reakcja była bezcenna [WIDEO]

Mateusz Zalewski usprawiedliwia się po oświadczeniu Edyty Górniak! Tak zachowuje się prawdziwy mężczyzna?

To tutaj mieszka Edyta Górniak! Paparazzi namierzyli gwiazdę pod osłoną nocy przed jej luksusowym penthousem!


Edyta Górniak odwiedziła gospodarstwo, w którym wiszą jej nagie zdjęcia

Edyta Górniak odwiedziła gospodarstwo, w którym wiszą jej nagie zdjęcia

Edyta Górniak odwiedziła gospodarstwo, w którym wiszą jej nagie zdjęcia

Edyta Górniak odwiedziła gospodarstwo, w którym wiszą jej nagie zdjęcia

Urodzinowy koncert Edyty Górniak w Teatrze Dramatycznym w Warszawie

Urodzinowy koncert Edyty Górniak w Teatrze Dramatycznym w Warszawie

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  chciała jej pomóc to pomaga i nie wolno Edytki za to potępiać sama na pewno też sie pewno dorzuci z jakąś kwotą powoływanie inicjatywy społecznej tego rodzaju jest godne najwyższej pochwały,ja kiedy mam wolne fundusze wspieram Unicef dla dzieci z Afryki czyli tam gdzie ani dzieci ani ich rodzice nie mają żadnych szans na zarobienie pieniedzy Czy pani Barbara ma hektary czy nie ma w tym momencie nie ma to znaczenia liczy sie fakt że Edyta zareagowała na fakt że wisi jej plakat od wielu lat nikt nie ma obowiązku dawać trzeba to traktować w absolutnej wolności czyli dają ci którzy uważają że powinni dać i jakby na to nie patrzeć to to dobry uczynek jest nawet jak kobieta ma kilka hektarów a poza tym taka wpłata może być zupełnie symboliczna np 10 złotych lepiej by Edyta zrobiła jakby to były sms-y to predzej by uzbierali kase na remont stodoły i wiecej by uzbierali bo iść z przelewem 10 złotych do banku to nikomu sie nie chce Pamietajcie siejcie DOBRO wokoło siebie a ludzie wam odpłacą tym samym.

 • Gośćkolo pisze:

  Ciekawe jak ona sama wyremontowała taką stodołe ? To musi być zdolna bestia !

 • Gość z opola pisze:

  Który to domwy remontowala bo widać jedynie pół naga Edytę i plakaty na stodole do tego niezdarność pani Basi

 • A pisze:

  To wspaniały gest . To tak ważne aby nie być obojętnym na ludzką krzywdę.

 • Gość pisze:

  Bezdomni to tez ludzie, to Oni potrzebuja wsparcia a nie baba na roli, ktora za stodolami ma kupe hektarow pola.

 • Edzia pisze:

  Super gest popieram, dlaczego odrazu bezdomnym!

 • Gość pisze:

  Po co Ona ma pomagac tej kobiecie ?Niech lepiej pomoze bezdomnym jesli juz chce cokolwiek dobrego uczynic.
  Bezdomni sa glodni a baba na wiosce ma gospodarstwo oraz klka hektarow ziemi.

 • Gość pisze:

  no tak, co by nie zrobiła to i tak będzie źle – polak polakowi wilkiem

 • Gość pisze:

  MYsle ze Edzia w ten sposob chce poprawic sobie samopoczucie ,bo za duzo ma na sumieniu wobec swego ojca ktorego zostawila na lodzie ,ktory nawet wnuka nigdy nie widzial na oczy.Oj Edzia Edzia przestan sie wydurniac.

 • Gość pisze:

  Powinnas byla pomoc swemu choremu ojcu kiedy bardzo potrzebowal twojej pomocy ,a nie obcej kobiecie ktora ma wlasne gospodarstwo.Twoj bilogiczny ojciec nie mial na zycie, siedzial na dworzu i grywal na gitarze by mogl przezyc .
  Z jakiej to niby paki mialabys pomagac obcej nieznanej kobiecie ,ktora na dodatek eklamuje twoje nagie zdjecia,przeciez tego nie miala prawa zrobic.Czy Ty masz niedobrze w glowie?

 • Gość pisze:

  Gorniak po co ten tani lans.?a jesli chcesz pomoc to raczej zrezygnuj z tego ,bo ta kobieta ma wiele hektarow ziemi wiec biedna nie jest .

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×