Fanka popsuła Edycie Górniak urodzinowy nastrój. Diwa nie szczędziła jej cierpkich słów. Nazwała ją… „antychrystem”

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak nie przestaje zaskakiwać. Gwiazda wdała się w polemikę z fanami pod jednym ze zdjęć, które opublikowano w dniu jej 49. urodzin. Jedna z internautek dostała od niej mocny komentarz.

Edyta Górniak, gwiazda polskiej muzyki, 14 listopada obchodziła 49. urodziny. Jej dzień uczcił m.in. jej syn – Allan Krupa, który dodał przy tej okazji wspólne zdjęcie z mamą. Fotografię opisał:

Wszystkiego najlepszego mamuś.

Wspólne zdjęcie mamy i syna rozczuliło internautów. Dodali wiele komentarzy, w których pozdrowili słynną diwę. Pisali:

  • Twoja Mama jest wspaniałą kobietą. Przede wszystkim idzie za prawdą.

  • Pięknego dnia, dla Was obojga.

  • Wszystkiego najlepszego Edi z okazji urodzin, przede wszystkim zdrowia i szczęścia, bo to w życiu najważniejsze. Pozdrawiam Marcin, twój wielki Fan od 1994 roku.

  • Piękne zdjęcie. Wszystkiego wymarzonego.

Przypomnijmy, że Allan urodził się w 2004 roku. Syn Edyty Górniak jest jeszcze w trakcie odbywania edukacji. Popularna mama do niczego go nie przymusza i daje mu wolny wybór. Jest tak m.in. z kwestią matury. Allan – jak przekonuje sama piosenkarka – nie jest postawiony pod presją i nie musi podchodzić do „egzaminu dojrzałości”. Jak to uzasadnia jego matka?

Dla mnie ten kawałek papierka nie jest do niczego potrzebny. Życie pokazało, że jeśli jest się pracowitą i zdyscyplinowaną osobą, to w dobie dzisiejszego internetu, można uzupełnić tę wiedzę. Kiedyś były inne czasy. Ten egzamin nie daje gwarancji niczego. Nie jest oceną człowieczeństwa, faktycznej wiedzy. Ja nie przystąpiłam do matury. W roku, w którym miałam to zrobić, pracowałam już w Nowym Jorku na Broadwayu i po prostu ominął mnie ten czas – stwierdziła swego czasu.

Ich relacja wydaje się więc przyjacielska. Nie oznacza to, że między Edytą a Allanem nie ma żadnych zgrzytów. Kwestią dyskusyjną jest np. palenie przez syna papierosów. Piosenkarka usprawiedliwia go jednak… tworzeniem przez niego muzyki hip-hopowej.

Allan niestety nadal pali papierosy. Jest teraz 17-latkiem, a do tego siedzi w hip-hopie. (…) Jeśli kiedyś będzie chciał wypuścić swoją muzykę, to trzeba się spodziewać, że będą różne reakcje. Z drugiej strony on, obserwując moje życie publiczne, wie, że to się je różnymi łyżkami i są różne przyprawy. Czasem jest łagodnie, czasem z wiatrem, czasami pod wiatr – wyjawiła.

Aktywność medialna Allana przysporzyła mu spore grono obserwujących. Wielu z nich to zdeklarowani fani Edyty. Sprawia to, że nawet na jego profilu na Instagramie pojawiają się krytyczne głosy wobec jego matki.

Starcie Edyty Górniak i fanki. O co poszło?

Pod wspomnianym we wstępie wspólnym zdjęciem Edyty Górniak i Allana Krupy posypało się wiele komentarzy. Niektóre z nich były nieprzychylne wobec piosenkarki. Jedna z internautek pozwoliła sobie zakpić z Edyty. Napisała:

Znacie angielski ?

Te słowa były oczywiście nawiązaniem do ostatniego wystąpienia gwiazdy. Uznała, że Halloween to diabelskie święto. Dlaczego? Bo „hell win”  to po polsku „piekło, wygraj”…

Edyta wyczuła, że komentarz jest zaczepką i odpisała fance, która próbowała zrujnować jej święto:

 Wydmuszka nie skuma czym jest antychryst. Dopóki nie zajrzy do twojej głowy.

Jeszcze inna osoba napisała w sekcji komentarzy:

Piekło wygrywa…

Co również wywołało reakcję celebrytki:

Uważaj, co sobie przywołasz.

Niecodzienny komentarz Edyty spodobał się jej pozostałym fanom. Jeden z nich wtórował jej:

Dokładnie, Edytka!!! Diabeł pojawia się niepostrzeżenie.

A wy wierzycie w istnienie diabła? Screen z przywołanej dyskusji możecie zobaczyć w naszej galerii. Zamieściliśmy tam też zdjęcia Edyty i jej syna.


Edyta Górniak vs. fanka. Skrin z Instagrama

Edyta Górniak vs. fanka. Skrin z Instagrama

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×