Szukaj

Edyta Górniak pokazała najpiękniejsze zdjęcie Joanny Krupy w ciąży, jakie widzieliśmy! Co za ujęcie!

Edyta Górniak odwiedziła Joannę Krupę przed porodem. Gwiazdy spotkały się w Chicago, a wspólnymi zdjęciami pochwaliły się w internecie. Fani nie mają wątpliwości – to jedno z najpiękniejszych zdjęć ciężarnej modelki, jakie trafiło do sieci.
Edyta Górniak i Joanna Krupa w USA

Edyta Górniak i Joanna Krupa w USA

Joanna Krupa, od kiedy tylko ogłosiła światu, że spodziewa się dziecka, z wielką radością dzieli się z fanami szczególnymi momentami ze swojego życia. Na jej Instagramie aż roi się od zdjęć, na których główną rolę odgrywają jej coraz większe ciążowe krągłości.

W piątek Krupa wyprawiła swój polski baby shower. Na imprezie dla przyjaciół, wśród których było wiele gwiazd, zabrakło jednej z najbliższych Joannie osób, czyli Edyty Górniak. Piosenkarka obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie nie tylko ładuje baterie przed premierą swojego reality-show My Way (30 października w TVN), ale też pracuje. Nie tak dawno zaśpiewała dla publiczności w Chicago, która przez kilka minut skandowała jej imię.

Zobacz: Joanna Krupa wyprawiła baby shower! Ciążowy brzuszek przykuwał uwagę, ale co z dodatkami? Jaki kolor dominował?

Edyta Górniak odwiedziła ciężarną Joannę Krupę

Przy okazji swojego pobytu w USA, Edyta odwiedziła Joannę, jeszcze zanim ta przyleciała do Polski. Gwiazdy spędziły sympatyczne popołudnie w ogromnym ogrodzie przy amerykańskiej posiadłości Krupy. Otoczone naturą, którą tak bardzo kochają, miały okazję nadrobić zaległości z ostatnich kilku miesięcy. Jeszcze kiedy Edyta mieszkała w Los Angeles, regularnie odwiedzała Krupę, towarzyszyła jej nawet w okresie świąt wielkanocnych. Określiła ją mianem jednej z najbliższych osób:

Miłość jest wszędzie. Każdy czeka na pocałunek od Joanny Krupy – wyznała w 2017 roku diwa.

Ostatnie spotkanie gwiazd zwieńczyła wspólna sesja. Edyta Górniak i Joanna Krupa zapozowały do zdjęć, które udostępniły w internecie. Najpierw zrobiła to modelka:

Przebyte 1000 mil, ale wreszcie spotkałyśmy się w Chicago.

Zobacz: Tylko u nas! Edyta Górniak w Sopocie nie przyjęła Złotej Płyty. Znamy powód

Najpiękniejsze zdjęcie Joanny Krupy w ciąży

W niedzielny wieczór wspomnieniami do niedawnego spotkania wróciła Edyta Górniak. Artystka zdradziła, że została ugoszczona wegańską zupą pomidorową:

Piękna Moja… Już tęsknimy za Wami. Mogłam kurcze zjeść więcej tej pomidorówki… Teraz żałuję! Kochamy Was mocno.

Czytając komentarze internautów opublikowane pod zdjęciem opublikowanym na profilu Edyty, śmiało można stwierdzić, że jest to jedna z najpiękniejszych fotografii z ciężarną Joanną Krupą w roli głównej:

  • Piękna ta Wasza relacja… Dobrej nocy skarbie.
  • Wasza przyjaźń pokazuje, że nie trzeba spotykać się codziennie, aby pokazać czym jest zaufanie i wzajemna pomoc. Piękny dowód przyjaźni na odległość, bo jak to mówią prawdziwa przyjaźń jest w stanie przetrwać czas, milczenie i odległość.
  • Cudne zdjęcie, pełne emocji, uczuć i empatii.
  • Taka przyjaźń ma wagę złota.
  • To najpiękniejsze zdjęcie Joasi w ciąży.
  • Dwie Miss Universe. Przepiękna ta wasza relacja.

Joanna Krupa jest w 29 tygodniu ciąży, co oznacza, że wkroczyła w trzeci trymestr i już za kilka tygodni urodzi swoje pierwsze dziecko. Z pewnością Edyta będzie jedną z pierwszych osób, które jej pogratulują.

Zobacz: Baby shower Joanny Krupy bez Edyty Górniak! Dlaczego gwiazda nie przyszła na imprezę? Znamy powód


Edyta Górniak i Joanna Krupa w ciąży. Wspólne zdjęcie gwiazd

Edyta Górniak i Joanna Krupa w ciąży. Wspólne zdjęcie gwiazd

Edyta Górniak i Joanna Krupa spotkały się

Edyta Górniak i Joanna Krupa spotkały się

Edyta Górniak i Joanna Krupa w Hollywood

Edyta Górniak i Joanna Krupa w Hollywood

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×