Fan rozsierdził Edytę Górniak: „Opuść mój stół”. Tak rozzłoszczonej dawno jej nie widzieliśmy

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak została skrytykowana przez jednego ze swoich fanów. Gwiazda nie miała zamiaru zostawić jego zarzutów bez komentarza. Dała bardzo ciętą ripostę. 

Edyta Górniak jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jest na niej obecna od kilku dekad, a swoją przygodę z muzyką zaczynała w musicalu Metro, z którym trafiła aż na Broadway. Od tego momentu rozpoczęła się jej wielka kariera w show-biznesie. Każda kolejna płyta wokalistki była wielkim komercyjnym sukcesem.

Skala jej głosu liczy aż cztery oktawy. Media i krytycy muzyczni wiele razy porównywali jej niezwykły talent do takich sław światowej sceny jak: Whitney Houston, Celine Dion i Mariah Carey. W 1994 roku Edyta reprezentowała Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. Z piosenką To nie ja zdobyła drugie miejsce, które do dzisiaj jest najlepszym wynikiem, jaki osiągnął nasz reprezentant.

W czasie pandemii gwiazda nie koncertuje i bierze jedynie udział w muzycznych shows. Nadal jednak ma świetny kontakt ze swoimi fanami. Cały czas jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie na bieżąco odpowiada na ich pytania.

Edyta Górniak mocno ripostuje fana

Edyta Górniak jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w sieci. Wokalistka podczas pandemii nie chciała stracić kontaktu ze swoimi obserwatorami, dlatego na bieżąco informowała o tym, co dzieje się w jej życiu zawodowym i prywatnym. Chętnie publikowała kolejne zdjęcia, oraz odpowiadała na pytania internautów. W ostatnim czasie poświęciła się temu, by jak najlepiej przygotować Rafała Brzozowskiego do występu na Eurowizji. Wokaliści pochwalili się nagraniem, na którym razem zaśpiewali jeden z jej wielkich przebojów.

Wokalistka chętnie wdaje się w dyskusje z fanami podczas transmisji live, ale także na bieżąco odpowiada na ich komentarze. Jeden z nich szczególnie ją zdenerwował. Internauta zarzucił jej, że od 2012 roku nie wydała żadnej płyty.

Piękne wspomnienia szkoda tylko ze od 2012 nie ma żadnej nowej płyty po prostu muzycznie coś się posypało stare utwory są ponadczasowe ale nie ma dla fana frajdy, gdy artysta tyle lat nie wydal płyty osobiście czuję smutek i rozczarowanie i nie wiedze dlaczego tak się stało a taka kariera była i zagraniczna i coś w pewnym momencie padło (zachowano pisownię oryginalną) – zarzucił jeden z fanów.

Edyta nie przeszła obojętnie wobec tego komentarza i szybko postanowiła napisać co myśli na temat takich zarzutów.

Moje wybory artystyczne i życiowe nie mają na celu zadowolić Twojego ego. Ty sam musisz nauczyć się to robić. Cóż za egoistyczne i roszczeniowe podejście niedojrzałej Duszy.  Zawsze możesz się postarać osiągnąć więcej i zbudować więcej, wtedy będziemy wszyscy się od Cb uczyć. Póki to się nie stanie zrób coś pożytecznego i np. opuść mój stół. Nie znajdziesz tu partnerów do rozmowy – odpisała Edyta Górniak.

Trzeba przyznać, że Edyta doskonale zna swoją wartość i wie jak rozprawić się z przykrymi komentarzami na swój temat. Taka riposta na pewno poszła w pięty.


Edyta Górniak odpowiada na krytykę internauty

Edyta Górniak odpowiada na krytykę internauty

Edyta Górniak odpowiada na krytykę internauty

Edyta Górniak odpowiada na krytykę internauty

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski dom w górach

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski dom w górach

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wreszcie ktoś w subtelny sposób przytarł Edzi piękny nosek .
  Najpierw zaprasza do stołu i karmi nas pikantnymi szczegółkami swojego życia i rodziny ,a potem podaje czarną polewkę.
  Och dziunia masz humorki w 4 literach…

 • Gość pisze:

  No cóż typowe zachowanie zdolnej gwiazdki jednego musikalu i jednej piosenki…do tego krytykującej wszystkich, zwłaszcza tych lepszych od siebie… Jak dla mnie mimo świetnego głosu i jego skali nie była nie jest i nie bedzie Gwiazdą…. Na bycie Gwiazda trzeba zapracować, i pracować aby ten status utrzymać…

 • Go girl! pisze:

  Fan trafił w sedno, w jej najczulszy punkt. Wszystko się skończyło, padło, ale ona nie chce tego widzieć.

 • Gościni pisze:

  Brawo! Brawo! Brawo! Znakomity opis sytuacji. Leniwa, zarozumiała baba, której kompletnie przewróciło się w głowie.

 • Gość pisze:

  Edzia odplywa

 • Gość pisze:

  Gorniak obrazalaska ,ale kiedy sam obraz to nic ..Lady Gaga powinna sie do niej odwoloac.

 • Gośćja pisze:

  Buuuu Edi odpływa…papa

  • Dżoł pisze:

   Przecież ta paranoiczka kompletnie nie zrozumiała tego, o czym pisał „fan”!

 • Gość pisze:

  Gorniak sie oburzyla, ale kiedy Ona obrazila Lady Ggae to przeciez nic takiego sie nie stalo.Co to za typ czlowieka z tej Gorniak.

 • Gość pisze:

  Gorniak ,juz zapomniala jak obrazila Lady Gage.

 • Gość pisze:

  Gdyby była mądrą to zrobiłaby karierę światową, cóż rozumu brak.

 • Gość pisze:

  Prawda jest niewygodna.

 • Gość pisze:

  No cóż woda sodowa zalała jej rozum

 • barbara pisze:

  Napisał prawdę i to w sposób bardzo stonowany. Coś się dzieje niedobrego z gwiazdą,bo jej zachowanie jest ostatnio, delikatnie mówiąc, zastanawiające.

  • Go girl! pisze:

   Fan trafił w sedno, w jej najczulszy punkt. Wszystko się skończyło, padło, ale ona nie chce tego widzieć.

 • Gość pisze:

  Gorniak jak zwykle oburzona , sama jednak nie zdaje sobie sprawy z tego jakie brednie opowiada, ze wkurza ludzi.

 • Gość pisze:

  To nie są wybory artystyczne, to lenistwo. Dziwie się, ze pozostali fani nie wzięli go w obronę. Przez 9 lat Edyta obiecała z 3 płyty + koncertowa. Obietnice bez pokrycia. Żenująca postawa gwiazdy. Nawet na 30 lecie pracy artystycznej nie zrobiła niespodzianki dla fanów. Jedynym jej „artystycznym” wyborem są programy telewizyjne, przy okazji których wydaje, zgodnie z kontraktem, po piosence. I tyle. Zawsze ktoś jest winny, Ci ją oszukali, tamci za słabi do współpracy, a to pandemia… I tak od blisko dekady. Szkoda.

 • Gość pisze:

  Edzia powinna być rzecznikiem prasowym Korei Północnej.

 • Gość pisze:

  ale zarozumiała wstyd

 • Gość pisze:

  Przy stole Edyty wolno jej tylko schlebiać.

 • Gość pisze:

  Przecież ten internauta niczego złego nie napisał, natomiast Edyta zapomniała ze gdyby nie fani jej by nie było na rynku.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×