Szukaj

Edyta Górniak odpowiedziała Jackowi Cyganowi. Komentarz na miarę diwy

Edyta Górniak i Jacek Cygan

Edyta Górniak i Jacek Cygan

Edyta Górniak odpowiedziała na propozycję Jacka Cygana. Czy się zgadza, by napisał dla niej kawałek na nową płytę? Czy wkrótce dojdzie do ich spotkania?

Edyta Górniak nagrywa płytę. Część materiału zarejestrowała w Stanach Zjednoczonych, ze względu na pandemię koronawirusa, przerwała projekt i wróciła do Polski. W maju udostępniła wpis, który jest dowodem, że kontynuuje prace. Pokazała zdjęcie, na którym towarzyszy jej Chris Aiken, producent, z którym współpracowała przy piosence Consequences.

Gdy wiadomość o tym, że Górniak nagrywa płytę obiegła media, na ten temat wypowiedział się Jacek Cygan. To on napisał dla piosenkarki takie hity jak m.in. To nie ja, Dotyk, czy Jestem kobietą. Na łamach Faktu złożył jej propozycję:

Chciałbym napisać piosenkę dla Edyty! Jeśli właśnie kończy płytę i brakuje jej piosenek po polsku, niech śmiało do mnie dzwoni.

Edyta Górniak odpowiada na propozycję Jacka Cygana

Na reakcję Edyty Górniak nie trzeba było długo czekać. Zapytana przez tabloid o to, czy chciałaby, żeby Jacek Cygan napisał dla niej piosenkę, skomentowała ją w sposób godny divy. Powiedziała, że chętnie skorzystałaby z tej szansy, szczególnie że mężczyzna jest wybitnym poetą i twórcą:

Oczywiście, że skorzystałabym z takiej szansy. Jacek jest poetą wielkim i nieśmiertelnym, stworzył tyle pięknych dzieł dla tylu polskich artystów. Bardzo chętnie się z nim spotkam — powiedziała na łamach tabloidu.

Jeśli do takiego spotkania dojdzie, prawdopodobnie fani artystki doczekają się kolejnej hitowej piosenki.

Nowa płyta Edyty Górniak. Kiedy trafi do sprzedaży?

Edyta Górniak na temat nowej płyty wypowiedziała się nie tylko dla tabloidu, ale także dla Jastrząb Post. Zdradziła, że gdyby nie pandemia koronawirusa, krążek ukazałby się jeszcze przed wakacjami. Piosenkarka jest w trakcie wybierania tytułowego singla, którego tytuł zostanie podany dopiero przed premierą:

Jest już tytuł, ale podam go dobę, lub 3 doby przed premierą. Ale to jeszcze chwilkę. Jesteśmy już przy końcówce. Ciężko mi było też wybrać, bo te utwory mają różne koloryty. Być może planowałabym to zrobić inaczej przez tą atmosferę, jaka jest w sercach ludzi. Jeszcze się waham. Przemyślałam sobie trzy, a skłaniam się do jednego. Zobaczymy. To będzie jedno słowo. Jeśli to będzie ten singiel, na który stawiają wszyscy moi współpracownicy.

Niewykluczone, że na płycie pojawią się duety z polskimi lub zagranicznymi artystami.

Zobacz: Edyta Górniak rozgadała się o nowej płycie. Już wybrała singiel promujący. Kiedy go usłyszymy?

 


Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Edyta Górniak przyłapana na targu

Edyta Górniak przyłapana na targu

Jacek Cygan - prezentacja kalendarza Oblicza kobiet

Jacek Cygan - prezentacja kalendarza Oblicza kobiet

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×