Anioł w Sopocie! Edyta Górniak ze łzami w oczach oddała hołd wielkiej artystce, a przy tym wyglądała bajecznie!

Edyta Górniak hołd dla Arethy Franklin, zdjęcia

Poruszający hołd Edyty Górniak dla Arethy Franklin

16 sierpnia świat obiegła niezwykle smutna informacja. Aretha Franklin zmarła po długiej walce z rakiem trzustki, w wieku 76 lat. Ta przykra nowina poruszyła nie tylko fanów, ale również show-biznes. Edyta Górniak, która 16 sierpnia występowała podczas koncertu The Best of Sopot na festiwalu Top of the Top 2018 w ostatniej chwili postanowiła zmienić scenariusz imprezy.

Najpierw zaśpiewała swój wielki przebój, To nie ja, a później wykonała A Natural Woman, poprzedzając piosenkę poruszającą przemową:

Proszę państwa, dzisiaj mamy takie niesamowite święto muzyki. Zobaczcie jak muzyka jest ważna w naszym życiu, jak łagodzi obyczaje, jak przybliża nas do stołu po wielu latach konfliktów. Przytula nas do serca i tak kroczy z nami ta muzyka przez całe życie. A potem odchodzimy. Dzisiaj w tym niesamowitym dniu odeszła jedna z największych artystek na świecie, Aretha Franklin. Dziś zastała nas ta smutna wiadomość. Nie można tego pominąć. Jakże wielka inspiracja dla wielu, wielu wokalistów, także dla mnie. Pozwólcie więc państwo, że na chwilę przywołam jej ducha. Mam nadzieję, że mi się uda – powiedziała Górniak

Diwa nie ukrywała emocji podczas swojego przemówienia, co chwilę ocierała też łzy. Gdy zaczęła śpiewać, na widowni zapadła grobowa cisza, która trwała do ostatniej sekundy utworu. Gdy ta dobiegła końca, Edyta dostała gromkie owacje na stojąco, które trwały przez kilka długich minut i trudno się dziwić, bo poradziła sobie z tym naprawdę ciężkim utworem wprost doskonale.

Chapeau bas. Ten występ naprawdę nie potrzebuje dłuższego komentarza.

Pilne zmiany w scenariuszu Top of the Top 2018! Edyta Górniak odda hołd wielkiej artystce!

Stylizacja Edyty Górniak na Top of the Top 2018

Edyta jak zwykle nie zawiodła swoją stylizacją. Na scenie pojawiła się w zwiewnej, białej sukni od Jaśmin do samej ziemi, z przepięknymi błyszczącymi aplikacjami rozmieszczonymi w strategicznych miejscach. Szerokie rękawy i odważne rozcięcia robiły ogromne wrażenie, a prześwitujący materiał w połączeniu z rozpuszczonymi włosami ułożonymi w naturalne fale nadawał Edycie lekkości i subtelności. Wisienką na torcie był delikatny makijaż.

Na ściance Edyta pozowała z turbanem na głowie, który z myślą o niej stworzyła ta sama marka.

Jak wam się podoba?

Zauważyliście tę niebezpieczną wpadkę podczas występu Edyty Górniak? Na zdjęciach widać więcej niż w telewizji!

Przystojny Mateusz stracił głowę dla Edyty Górniak! Za kulisami festiwalu w Sopocie nie odstępował jej na krok!

Cała w lateksie Edyta Górniak jako seksowny wamp w Sopocie! Publiczność aż przecierała oczy z wrażenia!


Edyta Górniak – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Edyta Górniak – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Edyta Górniak – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Edyta Górniak – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Edyta Górniak – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Edyta Górniak – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×