Edyta Górniak i romans jakiego jeszcze nie było! Gwiazdor disco-polo o wielkiej miłości do diwy: „Jest moim ideałem kobiety”

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak od kilku lat mieszka na Podhalu. Okazuje się, że niedaleko osiedlił się również jeden z jej adoratorów – bogaty gwiazdor disco polo, który złożył jej zaskakującą propozycję. Czy połączy ich coś więcej?

Edyta Górniak to niekwestionowana diwa polskiej sceny muzycznej. To właśnie jej występ z 1994 roku przyniósł nam najwyższe w historii, drugie miejsce podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. Choć od tego czasu minęło już prawie 30 lat, to nadal jest ona jedną z czołowych gwiazd polskiego show-biznesu. Chętnie udziela wywiadów i występuje na scenie podczas największych festiwali muzycznych.

O ile kariery muzycznej może pozazdrościć artystce wiele koleżanek z branży, tak do miłości jak dotąd nie miała szczęścia. Edyta Górniak ma za sobą kilka nieudanych związków. Jej pierwszym znanym partnerem był aktor Dariusz Kordek. Następnie w mediach pojawiały się informacje na temat jej relacji z byłym prezenterem TVP Piotrem Gembarowskim, Piotrem Kraśką, czy dziennikarzem muzycznym Robertem Kozyrą.

Diwa na kilka lat związała się z Dariuszem Krupą. Wokalistka i muzyk uchodzili niegdyś za jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. W 2004 na świat przyszedł ich syn, Allan. Rok później stanęli na ślubnym kobiercu. Ich związek jednak nie przetrwał próby i w 2010 roku piosenkarka złożyła pozew rozwodowy.

Gwiazdor disco polo zaprosił Edytę Górniak do swojego zamku

Edyta Górniak niewątpliwie jest piękną kobietą. Mimo że powoli zbliża się do pięćdziesiątki, nadal zachwyca urodą i figurą. Nic dziwnego, że nie narzeka na brak zainteresowania ze strony mężczyzn.

Obok atrakcyjnej gwiazdy nie przeszedł obojętnie również pewien gwiazdor disco-polo, który wybudował swój zamek nie Sądecczyźnie położonej nieopodal Podhala, gdzie kilka lat temu przeprowadziła się diwa. Oczarowany gwiazdą milioner – Kordian Cieślik zamieścił komentarz, w którym zaprosił ją do swojej posiadłości.

Zapraszam Cię Edytko na moje Ranczo. Tu u mnie również piękne klimaty i oczywiście są konie – napisał

W związku z deklaracją piosenkarza postanowiło się z nim skontaktować Twoje Imperium. Co powiedział o Edycie?

Edyta jest od dawna moim ideałem kobiety. Podziwiam jej urodę, niesamowity talent. Mamy podobne pasje: muzykę, góry, naturę. Bardzo chciałbym ją poznać. Mam nadzieję, że skorzysta z mojego zaproszenia – wyznał.

Jak myślicie, czy romans wisi w powietrzu?


Konrad Cieślik

Konrad Cieślik

Edyta Górniak pochwaliła się figurą

Edyta Górniak pochwaliła się figurą

Edyta Górniak. Telekamery 2022

Edyta Górniak. Telekamery 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×