Edyta Górniak skomentowała wyniki preselekcji do Eurowizji 2016

Edyta Górniak o Eurowizji 2016

Edyta Górniak o Eurowizji 2016

Edyta Górniak o wynikach preselekcji na Eurowizję 2016

Wczoraj poznaliśmy polskiego reprezentanta na Eurowizję 2016. Decyzją widzów do Sztokholmu pojedzie Michał Szpak z piosenką Color Of Your Life. Wyniki głosowania były sporym zaskoczeniem. Od początku polskie i zagraniczne media sugerowały, że walka o zwycięstwo rozegra się pomiędzy Margaret a Edytą Górniak.

Zobacz: Reakcje zagranicznych mediów i fanów Eurowizji na wygraną Michała Szpaka

Chociaż nie wygrała żadna z nich, Edyta skomentowała wynik na swoim Facebooku. Gwiazda dodała wideo, w którym opowiedziała o wrażeniach po występie i zwycięstwie Michała Szpaka, za którego będzie trzymać kciuki w maju. Ze względu na liczne wsparcie ze strony europejskiej publiczności, artystka zdecydowała się na nagranie w języku angielskim.

Witajcie wszyscy. Tutaj Edyta Górniak. Chciałabym wysłać dużo miłości do wszystkich fanów Eurowizji i do wszystkich moich fanów w Polsce, a także do mediów w całym kraju i Europie. Dziękuję za niesamowite wsparcie i za reakcję jaką dostałam, gdy zapytałam o to, czy dobrym pomysłem jest ponowna walka o reprezentowanie Polski na Eurowizji. To było niesamowite przeżycie, trochę szalone. Nie żałuję tego, ale jak wiecie, nie wystąpię w Sztokholmie. Dlatego, że nie pojawię się tam, chciałabym bardzo podziękować chociaż w ten sposób za wasze wsparcie i za reakcje, które od was otrzymałam. Daliście mi mnóstwo niesamowitych emocji dotykających mojego serca, pamiętając moją pracę po wielu latach. Będę trzymać kciuki za wszystkich pięknych artystów, który będą walczyć w tym roku. Życzę wam wspaniałych przeżyć i mam nadzieję, że odezwę się do was wkrótce. Pamiętajcie, żebyście byli wdzięczni…

Żałujecie, że to nie Edyta wystąpi na Eurowizji 2016?

Zobacz: Dramat Edyty Górniak! Konkurencja zniszczyła jej kreację na Eurowizję!

Grateful na preselekcjach do Eurowizji 2016. Edyta Górniak. Występ

Edyta Górniak o wynikach Eurowizji 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×