Szukaj

Z czym Edyta Górniak musi mierzyć się na co dzień? „Całe życie jestem wojownikiem”

Edyta Górniak na Boxing Night 12. Z czym walczy?

Edyta Górniak na konferencji przed Boxing Night 12

Już 15 kwietnia 2016 roku w Hali Sportowej w Częstochowie odbędzie się gala Boxing Night 12. Marcin Najman i Jahmai Satisch zmierzą się ze sobą na ringu. Stawką pojedynku będzie tytuł mistrza Europy w K-1.

Oprócz bohaterów ringu, jedną z najważniejszych osób tego wieczoru będzie Edyta Górniak, która uświetni galę swoim występem. Wokalistka otworzy galę oraz zaśpiewa przed najważniejszą walką wieczoru.  Na ringu, który na chwilę zamieni się w jej scenę będą towarzyszyć jej tancerze z grupy Volt. 

Transmisję z Boxing Night 12 będzie można zobaczyć w TVP1. Bilety na galę pojawią się w sprzedaży już dziś na stronie kupbilet.pl oraz w Pubie Stacherczak w Częstochowie przy ul. Kościuszki 1.

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa inaugurująca to wydarzenie. Pojawili się na niej główni bohaterowie, czyli Marcin Najman i Jahmai Satisch. Oprócz nich przybyły także inne gwiazdy.

Zobacz: Gwiazdy na konferencji prasowej przed Boxing Night 12: Edyta Górniak, Marcin Najman, Joanna Racewicz, Jahmai Satisch 

Największą uwagę skupiała jednak sama Edyta Górniak. Fotoreporterzy, dziennikarze i goście nie mogli od niej oderwać oczu. Artystka zdecydowała się nawet na krótkie przemówienie.

To dla mnie ogromne wyróżnienie otworzyć te Mistrzostwa Europy. Wielka radość, wielki zaszczyt. Nie sądzę, żebym mogła wnieść więcej niż panowie tutaj, jeśli chodzi o temperaturę, która będzie towarzyszyła na widowni. Zgodziłam się na udział w tym pod warunkiem, że będę mogła opatrzeć pana rany – powiedziała w stronę Marcina Najmana

Po chwili dodała

Ja też jestem wojownikiem, wojownikiem światła. Całe życie jestem wojownikiem, walczę o sprawiedliwość, równowagę, harmonię. Ja po prostu używam do walki ostrych dźwięków. Mój syn nie może doczekać się tej walki, bo jak byliśmy w Azji, to chciał spróbować kick-boxingu, więc teraz na pewno przyjedziemy oboje – zapewniła 

A Wy? Będziecie oglądać Boxing Night 12?

Zobacz: Elegancja z pazurem, tak potrafi tylko Edyta Górniak… Co za dekolt! 

Edyta Górniak na konferencji prasowej przed Boxing Night 12

Edyta Górniak na konferencji prasowej przed Boxing Night 12

Edyta Górniak - konferencja prasowa przed Boxing Night 12

Edyta Górniak – konferencja prasowa przed Boxing Night 12


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×