Szukaj

Edyta Górniak wbiła Justynie Steczkowskiej spektakularną szpilę! Wytknęła jej sesję na grobach! „Brutalnie, bez wyczucia”

Justyna Steczkowska, Edyta Górniak

Justyna Steczkowska, Edyta Górniak

Edyta Górniak skrytykowała sesję Justyny Steczkowskiej na cmentarzu

Nie jest tajemnicą, że Edyta Górniak i Justyna Steczkowska nie pałają do siebie miłością. Obie diwy toczą ze sobą wojnę już niemal „od wieków” i nic nie zapowiada końca tej gehenny. Trzeba jednak przyznać, że w potyczkach słownych subtelna Górniak jest dużo skuteczniejsza od swojej „koleżanki” po fachu. Gwiazda, która niemal od roku mieszka w Los Angeles, okazjonalnie pojawia się w Polsce – podczas nagrań do programu Alarm, kolejny raz wbiła Justynie szpilę. I to jaką!

W rozmowie z dziennikarką Edyta nawiązała do bolesnego wydarzenia z życia. Śmierć ojca była dla niej trudna, a piosenkarka długo nie mogła się po niej pozbierać. Wtedy też uświadomiła sobie, że świat się zmienia, a status gwiazdy obdziera ją z prawa do jakiejkolwiek prywatności:

Byłam z bliska bardzo, tak bardzo brutalnie, bez wyczucia filmowana przez ludzi jak stałam nad grobem taty. Zrozumiałam, że czasami będę traktowana przez ludzi przedmiotowo, ponieważ takie zdjęcie, zapłakanej Edyty Górniak, która płacze nad grobem ojca, dostaje tak dużą klikalność w social mediach, że nikt się nie liczy z tym, że zakłóca przestrzeń, która powinna być z honorem oddana – wyznała.

Nie sposób nie zauważyć tej eleganckiej, drobnej złośliwości ukrytej pomiędzy słowami. Dla tych, którzy jej nie widzą, spieszymy z wyjaśnieniem: kilka dobrych lat temu, tuż po śmierci swojego ojca, Justyna Steczkowska wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu VIVA! zrealizowanej na warszawskich Powązkach. Miało być nostalgicznie, eterycznie, delikatnie i ze smakiem – okazało się, że owszem, sesja zdjęciowa wypadła cudownie, ale Polacy, przywiązani do tradycji i przesiąknięci przechodzącym z pokolenia na pokolenie konserwatyzmem, nie zostawili na Steczkowskiej suchej nitki.

O tej sesji mówiono przez lata, a Justyna przez lata się z niej tłumaczyła. Raczej nie będzie zadowolona po tej wypowiedzi Edyty.

Gwiazdy na finale “The Voice Kids”: Edyta Górniak, Barbara Kurdej-Szatan, Dawid Kwiatkowski

Syn Edyty Górniak właśnie wszedł do branży! Na rynku pojawiła się jego pierwsza piosenka! [WIDEO]

https://jastrzabpost.pl/newsy/edyta-gorniak-wysmiala-justyne-steczkowska-podczas-wywiadu_647828.html


Justyna Steczkowska – sesja na grobie

Justyna Steczkowska – sesja na grobie

Justyna Steczkowka na okładce magazynu Viva! - czerwiec 2002

Justyna Steczkowka na okładce magazynu Viva! - czerwiec 2002

Liliowe szpilki Edyty Górniak na wiosennej ramówce TVP

Liliowe szpilki Edyty Górniak na wiosennej ramówce TVP

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×