Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Dlaczego Edyta Górniak nie zamieszka już w Warszawie?

Edyta Górniak o różnicach pomiędzy Warszawą a Krakowem


Edyta Górniak o różnicach pomiędzy Krakowem a Warszawą

Edyta Górniak, która kiedyś nazwała Warszawę „betonową dżunglą”, od kilku miesięcy mieszka w Krakowie. W wywiadzie dla Faktu wyznała, że był to wyłącznie jej wybór, ale że nie doszłoby do tego, gdyby nie afera z duetem Dustplastic, który według relacji świadków oszukał gwiazdę na niemałą kwotę.

Artystka opowiedziała o różnicach pomiędzy Krakowem a Warszawą:

To był mój wybór, otworzenie nowego etapu, to co się teraz dzieje to była decyzja boża. Gdyby nie sytuacja z nie powstałą płytą, której wszystkie kompozycje poszły do kosza nigdy nie wyprowadziłabym się do Krakowa, i nie wiedziałabym, że mogę tam być taka szczęśliwa, że mój syn będzie taki szczęśliwy. Nigdy w Warszawie nie żyłam z sąsiadami tak blisko! W Krakowie poznałam wspaniałych ludzi, mam sąsiadów, przyjaciół, spotykamy się na kawę, pomagamy sobie, siedzimy w ogrodzie, robimy ogniska, grille, jest po prostu wspaniale. Mam kawałek normalnego życia. Wyjeżdżam do pracy i wracam do Krakowa, do domu. Są różni sąsiedzi, sąsiad sąsiadowi nierówny, miałam różne doświadczenia jak już pozwoliłam wkroczyć w moje życie troszkę bardziej, ale przewaga jest tych dobrych

Liczymy, że na fali zmian w stołecznym ratuszu zmieni się również polityka betonowania miasta i Edyta kiedyś tu wróci. W końcu kto jak kto, ale ona swoją obecnością zdecydowanie podnosi poziom imprez na warszawskich salonach.

Zobacz: W Ameryce huczy od plotek o romansie Edyty Górniak i Davida Fostera! Napisał o nich jeden z najpopularniejszych serwisów w USA!

Edyta Górniak o różnicach pomiędzy Warszawą a Krakowem

Edyta Górniak o różnicach pomiędzy Warszawą a Krakowem

Wolisz Warszawę czy Kraków?Komentarzy: 8


Glg | 12 września 2016, 11:55

piękna i utalentowana


Gość | 9 września 2016, 20:15

Jest psychiczna. Wiadomo to od lat


Gość | 9 września 2016, 18:01

Bardzo się cieszę, że jest szczęśliwa w Krakowie ?


Gość | 9 września 2016, 18:00

Edyta czuje sie w Krakowie lepiej I wcale sie jej nie dziwie .. spokojniejsze zycie, z dala od ludzi zyjacych na wysokich obrotach, calego tego zwariowanego medialnego cyrku, zycze jej wszystkiego dobrego, nowego lepszego etapu w zyciu 🙂


Gość | 9 września 2016, 16:37

Gorniak nie ma przyjaciol ,bo nikt nie chce miec z nia do czynienia.Ona nie szanuje mezczyzn ,nie szanuje ludzi dlatego ,ze ma problemy ze soba.Ona nigdy sie nie zmieni, natomiast wmawianie sobie przesladowan to jakas mania,ktore moze miec bardzo negatywny wplyy na jej codzienne zycie .Niedlugo bedzie bala sie wyjsc z domu ,bedzie bala sie listonosza.


Gość | 9 września 2016, 16:03

Od lat uważa,ze wszyscy ja prześladują. Pewnie dlatego nie nagrywa dobrych piosenek tylko jakieś pomioty i covery a znana jest głownie ze skandali i sprzedawania swego zycia prywatnego brukowcom


Gość | 9 września 2016, 15:43

Ma problemy psychiczne. Wszedzie tylko szuka wrogów,uważa,ze ja prześladują. Tak jest ze wszystkimi. Z facetami,z mężem,muzykami,współpracownikami… Moze czas wybrac sie do psychiatry?


Gość | 9 września 2016, 15:37

co ona bredzi nikt nie chce tej idiotki koło siebie bo tylko z tego przykrości można mieć jakoś nic nie robi tylko wszędzie ma wrogow.


Dodaj komentarz
×