Edyta Górniak zabrała się za LGBT. Udostępniła grafikę, a w sieci zawrzało! Co na to Kinga Rusin?

Edyta Górniak, Kinga Rusin, LGBT

Edyta Górniak, Kinga Rusin, LGBT

Edyta Górniak dołączyła do gwiazd otwarcie wpierających środowisko LGBT! Artystka opublikowała na Instagramie wyjątkowe zdjęcie, a w opisie podziękowała Kindze Rusin za jej postawę i przeciwstawienie się Zofii Klepackiej! Przeczytajcie co napisała!

Polski show-biznes od kilku dni żyje głównie jednym wydarzeniem. W niedzielę bowiem, przed jednym z lokali wyborczych spotkały się Kinga Rusin i Zofia Klepacka. Między paniami wywiązała się awantura, którą sprowokowała ponoć ta druga. Dzięki jednak nagraniu medalistki wiemy, która kobieta zachowała się z klasą, a która nie. Prowadząca Dzień Dobry TVN, zarzuciła Klepackiej homofobię i powiedziała jej prosto w twarz, że jako osoba z zasięgami i sportowiec powinna być przykładem dla Polaków. Zamiast tego ona szerzy nienawiść wobec ludzi o odmiennej orientacji.

Murem za Kingą stanął niemalże cały show-biznes. Dziennikarze gratulowali dziennikarce odwagi, a Borys Szyc sam postanowił skrytykować Klepacką. Również Edyta Górniak dołożyła swoje trzy grosze. Wczoraj na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie z tęczowym znakiem. Artystka dała jasny przekaz, że dla niej orientacja nie ma znaczenia, a kochać i szanować należy każdego człowieka:

Przesyłam miłość całej społeczności gejów na całym świecie. Dziękuję Kinga za Twoją siłę spokoju i człowieczeństwo. Bądźmy dla siebie wzajemnie dobrzy – napisała pod zdjęciem.

Większość fanów zdecydowanie poparła jej stanowisko. Pod zdjęciem rozpoczęła się gorąca dyskusja, w której przeważają słowa gratulacji dla Górniak:

  • Właśnie między innymi za Twoją tolerancyjność i szacunek do każdego człowieka Cię kochamy.
  • Dokładnie wystarczy tylko szacunek i tolerancja!

Stanowisko diwy jednak nie wszystkim się spodobało:

  • Byłam tu, już mnie nie ma. Widocznie nie jestem ani mądra ani wrażliwa, jak na Pani standardy.
  • Artysta ma być artystą, anie politykiem! Odlajkowuję Pani profil, choć byłam Pani fanką od wielu lat! To wszystko robi się niesmaczne.

Sama gwiazda odpowiedziała na kilka komentarzy, w których poruszono m.in. temat adopcji dzieci przez pary jednopłciowe:

  • Równość równością. Ale jestem przeciwko adoptowaniu dzieci przez pary homoseksualne… – napisała jedna z internautek.
  • Rozumiem Cię. Ale spójrz, Jeśli człowiek potrafi kochać, poświecić się, otoczyć opieką, dać edukacje i lepsze życie bezbronnemu dziecku, które potrzebuje Domu, to czy nie jest to wspaniale i warte wsparcia ?
    I jakie ma to wtedy znacznie jeśli opiekun jest dobrym człowiekiem, jakiej jest płci ? I ile tych osób w domu jest? – odpisała Edytka.
  • Deklaruje Pani wiarę, ale nie boli Panią wieszanie rysunku waginy zamiast Matki Boskiej na procesji. To jest wstyd. A przy okazji jest to po prostu obrzydliwe i chore. #muremzazosia Pani Rusin jest znana z hejtu w stronę prawicy, osób wierzących czy tych a małych miejscowości. Popiera Pani kogoś tak obrzydliwego? Pani Klepacka przeciwnie do Pani Rusin nikogo nie obraziła, wyraziła tylko swoje poglądy, a że są one niepopularne w kręgach celebryckiej sodomy i gomory, to trudno, ma do nich prawo. Zejdzcie z niej, bo tylko się ośmieszacie i pokazujecie, jak paskudnymi hipokrytami naprawdę jesteście – napisał kolejny internauta.
  • Jeśli łączysz w jednym zdaniu Matkę Bożą, politykę i w….. – (nie zacytuję bo wstyd powtarzać) Tzn. że za mało w Twoim życiu Świadomej Modlitwy. Pomodlę się za Ciebie – odpowiedziała Edyta.

Jedna z uczestniczek gorącej dyskusji zasugerowała diwie, by ta… poszła do psychiatry:

Nie obrażaj proszę moich Fanów. Są mądrzy wrażliwi i bardzo świadomi.

A Wy jakie macie zdanie na ten temat? Dobrze, że Edyta wypowiedziała się w tej kwestii?

Zobacz: Edyta Górniak przerażona po obejrzeniu filmu „Tylko nie mów nikomu”! Gwiazda zaapelowała do rodziców!

Zobacz: Edyta Górniak tylko nam zdradziła, czy jest w związku z Tomaszem Mazurkiewiczem! Na ten komentarz czekaliśmy pół roku! [WIDEO

Zobacz: Edyta Górniak skomentowała wyniki Eurowizji. Co ją zniechęca do ponownego udziału? [WIDEO]


Edyta Górniak poparła środowisko LGBT

Edyta Górniak poparła środowisko LGBT

Edyta Górniak - finał 9. edycji Tańca z Gwiazdami

Edyta Górniak - finał 9. edycji Tańca z Gwiazdami

edytagorniak

Edyta Górniak - krótsze włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×