Edyta Górniak dba o dziewczynę Allana jak o własną córkę. To, co dla niej robi, jest rozczulające. O takiej teściowej marzą kobiety

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak już jakiś czas temu poznała dziewczynę Allana. Jedyny syn gwiazdy spotyka się z 19-letnią Andżeliką. Jak diwa traktuje jego wybrankę? Opowiedziała o wspólnych chwilach. 

Edyta Górniak w 2004 roku doczekała się syna, Allana. Rok później wokalistka wzięła ślub z jego ojcem, Dariuszem Krupą. Rodzinne szczęście trwało zaledwie kilka lat. Doszło między nimi do rozwodu i chociaż z sądu wyszli, trzymając się pod rękę, to z czasem przerodziło się to w spory skandal. Wszystko ze względu na wypadek samochodowy, jaki spowodował były mąż wokalistki. Mężczyzna na kilka lat trafił do więzienia. Cały ciężar wychowania Allana spoczął na Edycie, a poradziła z tym sobie znakomicie.

Teraz jedynak jest już dorosły i powoli wkracza do świata show-biznesu. Nastolatek nadal też nie ma kontaktu z ojcem, chociaż wiadomo, że mężczyzna opuścił już więzienie. O tym, że nie ma zamiaru się z nim kontaktować, Allan powiedział w jednym z wywiadów.

Z ojcem nie mam żadnego kontaktu. Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał – opowiedział w rozmowie z Co za tydzień.

Wiadomo także, że już od jakiegoś czasu Allan jest zakochany. Jak Edyta Górniak traktuje jego dziewczynę?

Edyta Górniak o wspólnym czasie z dziewczyną Allana

Allan to nastolatek, który szybko wydoroślał. Już od jakiegoś czasu mieszka sam w stolicy. Niedawno wprowadziła się do niego ukochana. Okazuje się, że ma ona świetny kontakt z Edytą. Wokalistka przyznała, że traktuje Andżelikę, jak własne dziecko.

Allana dużo nie było w domu, a ja akurat byłam w Warszawie. Ona z innego miasta się przeniosła, całe swoje życie zmieniła dla Allana, więc nie chciałam, żeby była sama, więc byłyśmy na obiadku, na jakiś zakupach, na różnych ploteczkach – przekazała Edyta w rozmowie z Faktem.

Gwiazda wyznała również, że stara się dbać o syna i jego dziewczynę, a gdy na nich patrzy, to przypominają jej rodzeństwo.

Czasem mówię do nich „dzieci przywiozłam wam zupę” – przekazała roześmiana tabloidowi.

Widać, że Edyta i Andżelika są ze sobą coraz bardziej zżyte.

Allan Krupa o swojej dziewczynie

Allan na początku związku był ostrożny, jeżeli chodzi o publikacje wspólnych zdjęć z ukochaną. Teraz nie tylko wrzuca do sieci sporo kadrów, ale też chętnie mówi o swojej partnerce w rozmowach z dziennikarzami.

Jesteśmy razem już rok, mieszkamy razem no już jakiś czas i bardzo fajnie nam się układa. Szalejemy za sobą, więc tego zawsze szukałem – powiedział w DDTVN.

Kim jest dziewczyna Allana Krupy? Wiadomo, że wybranką jego serca jest 19-letnia Angelika Dziedzic. Patrząc na jej social media, można zobaczyć, że lubuje się w nietypowych i fikuśnych stylizacjach. Jest fanką cosplay’u, co oznacza, że lubi wcielać się w fikcyjne postacie. Swoje przemiany publikuje na TikToku. Na nagraniach, które zamieszcza w sieci nie brakuje odważnych strojów, wymyślnych fryzur i makijaży.

Edyta Górniak o dziewczynie Allana

Kilka miesięcy temu Edyta udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post, w którym mówiła o dziewczynie swojego syna. Wówczas jeszcze Andżelika była nieco skrępowana w obecności diwy.

Poznałam. Śliczna, skromna, normalna, fajna. Ja myślę, że to jest jeszcze taki etap, że ona jest przy mnie bardzo skrępowana. Ja bym chciała odegrać taką normalną rolę mamy chłopaka, takiej zwykłości. Zawsze daje ludziom czas, bo wiem, że muszą się trochę oswoić.


Allan Krupa w Zakopanem z dziewczyną

Allan Krupa w Zakopanem z dziewczyną

Allan Krupa z dziewczyną

Allan Krupa z dziewczyną

Allan Krupa z dziewczyną

Allan Krupa z dziewczyną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×