Szukaj

Edyta Górniak pierwszy raz o chorobie syna. Allan Krupa otarł się o śmierć. „Najgorsze godziny mojego życia”

Zdjęcie (1) Edyta Górniak pierwszy raz o chorobie syna. Allan Krupa otarł się o śmierć. „Najgorsze godziny mojego życia”

[1/11] Edyta Górniak w 2011 roku

Zdjęcie (2) Edyta Górniak pierwszy raz o chorobie syna. Allan Krupa otarł się o śmierć. „Najgorsze godziny mojego życia”

[2/11] Edyta Górniak w 1994 roku. Stare zdjęcia gwiazdy

Zdjęcie (3) Edyta Górniak pierwszy raz o chorobie syna. Allan Krupa otarł się o śmierć. „Najgorsze godziny mojego życia”

[3/11] Edyta Górniak na okładce magazynu Viva!

Zdjęcie (4) Edyta Górniak pierwszy raz o chorobie syna. Allan Krupa otarł się o śmierć. „Najgorsze godziny mojego życia”

[4/11] Edyta Górniak niczym światowa diwa popija najlepszego szampana

Zdjęcie (5) Edyta Górniak pierwszy raz o chorobie syna. Allan Krupa otarł się o śmierć. „Najgorsze godziny mojego życia”

[5/11] Edyta Górniak w seksownej stylizacji

Zdjęcie (6) Edyta Górniak pierwszy raz o chorobie syna. Allan Krupa otarł się o śmierć. „Najgorsze godziny mojego życia”

[6/11] Edyta Górniak na spacerze z Tomaszem Mazurkiewiczem i psem Kubą

Zdjęcie (7) Edyta Górniak pierwszy raz o chorobie syna. Allan Krupa otarł się o śmierć. „Najgorsze godziny mojego życia”

[7/11] Allan Krupa, Edyta Górniak i Tomasz po wyjściu z imprezy

Zdjęcie (8) Edyta Górniak pierwszy raz o chorobie syna. Allan Krupa otarł się o śmierć. „Najgorsze godziny mojego życia”

[8/11] Edyta Górniak świętuje urodziny syna

Zdjęcie (9) Edyta Górniak pierwszy raz o chorobie syna. Allan Krupa otarł się o śmierć. „Najgorsze godziny mojego życia”

[9/11] Edyta Górniak – Fryderyki 2019

Zdjęcie (10) Edyta Górniak pierwszy raz o chorobie syna. Allan Krupa otarł się o śmierć. „Najgorsze godziny mojego życia”

[10/11] Reni Jusis i Edyta Górniak – Fryderyki 2019

Zdjęcie (11) Edyta Górniak pierwszy raz o chorobie syna. Allan Krupa otarł się o śmierć. „Najgorsze godziny mojego życia”

[11/11] Edyta Górniak żartuje z Dariusza K.

×