Szukaj

Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Wszystko dlatego, że się obraziła. O co poszło?

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak zagrała koncert za darmo. Po występie uznała, że nie przyjmie wynagrodzenia od organizatorów. O powodach swojej decyzji opowiedziała w The Voice of Poland.

W jury The Voice of Poland zasiadają największe gwiazdy polskiej estrady. W tym sezonie najlepszych głosów w kraju poszukują Michał Szpak, Urszula Dudziak, Tomson i Baron oraz Edyta Górniak. Diwa do obsady powróciła po krótkiej przerwie.

Po każdym występie trenerzy oceniają umiejętności uczestników. W trakcie szczerych rozmów nie brakuje osobistych zwierzeń. W dzisiejszym odcinku zobaczymy, jak Edyta Górniak przyznała się do koncertu, który zagrała za darmo. Nie miała jednak powodów do dumy.

Dlaczego Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert?

Ogromny stres i wielkie emocje towarzyszą wszystkim uczestnikom muzycznego talent show TVP2. Od jednego występu może zależeć ich być albo nie być w programie. Okazuje się jednak, że nie tylko piosenkarki i piosenkarze aspirujący do tytułu Najlepszego Głosu w Polsce borykają się z emocjami przed wyjściem na scenę.

Ze stresem muszą radzić sobie także trenerzy The Voice of Poland. Szczególnie że już pierwsze dźwięki mogą zaważyć na całym występie.

Jak jest mini falstart na początku, ciężko jest podnieść utwór. To są trudne lekcje… – wyznała Edyta Górniak, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Po krótkiej wymianie spostrzeżeń z pozostałymi trenerami Edyta opowiedziała o zaskakującej sytuacji z życia zawodowego.

Kiedyś się obraziłam na samą siebie i nie wzięłam kasy… Zapomniałam tekstu, wszystko było nie tak – wspomina z uśmiechem trenerka.

Wszelkie najdrobniejsze wpadki Edyty urastają do rangi sensacji dnia w serwisach plotkarskich. Na próżno jednak szukać relacji z koncertu, o którym w mediach byłoby głośno ze względu na liczne faux pas diwy. Wiadomo jednak nie od dziś, że artystka jest bardzo wymagająca wobec siebie. Często widownia nie zauważa, że coś poszło nie tak, jak ona sama by chciała. Jedna z takich sytuacji miała miejsce podczas ubiegłorocznego koncertu w Sopocie, po którym diwa zamieściła następujące oświadczenie:

Fani, którzy są ze mną od dawna, wiedzą, jak ważny jest dla mnie dzień premiery utworu. Z tych emocji zapomniałam tekstu w dwóch fragmentach. Jak już to się stało, to się bałam odwrócić do Gromee’ego, pomyślałam sobie: „Boże tyle pracy, a ja rozwaliłam tę premierę. Jak schodziłam ze sceny, byłam na siebie zła. Zajmie mi trochę czasu, zanim sobie wybaczę!.

Ile Edyta Górniak dostaje za koncert? Stawka gwiazdy

Edyta swoją honorową postawą nie przyjęła kwoty rzędu 50 tysięcy złotych. Tyle właśnie organizatorzy muszą zapłacić za godzinny występ artystki. Niewykluczone jednak, że feralny koncert, o którym wspomniała Górniak, miał miejsce podczas imprezy zamkniętej. Wówczas koło nosa przeszło jej ok. 100-200 tysięcy złotych.

The Voice of Poland 11 – kiedy startują Bitwy?

Przypomnijmy, że już dziś startują Bitwy. W odcinku widzowie obejrzą osiem muzycznych walk, po dwie z drużyny każdego trenera.

Którzy uczestnicy przejdą do kolejnego etapu? Odpowiedź już dziś o 21:00 w TVP2. Będziecie oglądać?


Edyta Górniak zagrała darmowy koncert dla sąsiadów

Edyta Górniak zagrała darmowy koncert dla sąsiadów

Edyta Górniak w Opolu, próby do wieczornego koncertu

Edyta Górniak w Opolu, próby do wieczornego koncertu

Urodzinowy koncert Edyty Górniak w Teatrze Dramatycznym w Warszawie

Urodzinowy koncert Edyty Górniak w Teatrze Dramatycznym w Warszawie

Dodaj komentarz

  • Gośćmariusz pisze:

    czasami tak jest że jak sie na początku zle wejdzie to sie piosenke kładzie zupełnie ja to wiem bo mi sie też tak zdarzało znaczy że lepiej przerwać i zaczynać jeszcze raz jak sie nie jest za bardzo zestresowanym ja miałem małą publiczność rzedu do 120 osób i już stres jest zawsze napiecie nerwowe jak to wyjdzie zawsze temu towarzyszyło bo wiadomo każdy słucha i ocenia po swojemu ale jakbym miał nieznajomych na widowni i ponad 500 osób by mnie słuchało a wiadomo że to jeszcze nie jest wielka publiczność 500 osób to pojecia nie mam czasami wystarczy jak jedna struna w gitarze zafałszuje i wokaliste brzmieniem wyprowadzi na manowce bo wokaliste muzyka prowadzi tonami w śpiewie bo tonacja spiewu musi być zgodna z dzwiekami instrumentu prowadzącego czyli przeważnie albo gitary albo fortepianu czasami to skrzypce są i jak sie zle zacznie to klapa jest stres i wstyd nawet jakby sie wszystkich znało tak że Edytko ja też to uczucie znam doskonale bo mi sie nieraz zdarzyło dopiero po ponad 6 latach spiewania ma sie pewną rutyne ale też jak ci gitara zafałszuje to klapa murowana i tracisz tonacje w głosie Dlatego bardzo ważne jest mieć naprawde dobry instrument wysokiej klasy żeby to sie zdarzało jak najrzadziej i najgorsze są pierwsze 3 piosenki na koncertach bo potem to już sie człowiek rozluznia jak dobrze wyjdą i rozgrzewa sie i wszystko ok jest.

  • Ela pisze:

    Edyta to gwiazda która nie ma sobie równych z wyjątkiem utalentowanej viki gabor której głos jest niespotykany i piękny

  • Gośćkasiaa pisze:

    Edyta jest bardzo sympatyczna.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×