Szukaj

Edyta Górniak zaszyła się na odludziu! Uciekła jak najdalej stąd! Pokazała zdjęcie, ale nikt nie potrafi zlokalizować, gdzie jest!

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak zaszyła się w zaciszu i regeneruje siły do dalszej pracy. Postanowiła dać odpocząć zmęczonemu ciału i wyciszyć umysł. Gwiazda nie ujawniła dokładnej lokalizacji, przez co fani mają niezłą zagwozdkę. Dokąd wybrała się diwa?

Edyta Górniak jest jedna z najbardziej rozchwytywanych i obserwowanych gwiazd polskiej muzyki. Ciągle zapracowana, ciągle gdzieś w biegu. Niestety ostatnio jej organizm zbuntował się. Miała wystąpić na scenie opolskiego amfiteatru. Niestety, 40-stopniowy upał sprawił, że gwiazda zasłabła i trafiła do szpitala. U Edyty podejrzewano nawet zawał serca. Na szczęście spekulacje te nie potwierdziły się.

Wyjazd w góry z pewnością pomoże wypocząć artystce po ciężkiej pracy w ostatnich miesiącach. Edyta napisała na swoim Instagramie:

Wysoko wysoko… cicho, ptaki, sarny, lisy, wiatr..

Zresztą lokalizacja przypisana do sielskiego zdjęcia, na którym widzimy górski krajobraz, sosny, świerki, kręte brukowane ścieżki i drewniane domy, brzmi: „Daleko, dalekooo :)”, więc tak naprawdę tylko możemy się domyślać, gdzie ukryła się gwiazda, żeby zregenerować swoje siły witalne. Najwyraźniej diwa nie chce ujawniać dokładnego miejsca, w którym się zatrzymała, co wydaje się oczywiste – fani momentalnie odnaleźliby swoją idolkę pośród drzew, co mogłoby zaburzyć jej wakacje.

Internauci od razu zalali zdjęcie komentarzami:

  • Jak pięknie.. Odpoczywaj Słoneczko. Kochamy!
  • Jaki piękny widok. Odpoczywaj i nabieraj sił
  • Pani Edyto, dobre myśli i mnóstwo energii dla Pani!!! Pani tak dużo jej oddaje Fanom, skąd w tak delikatnej osobie tyle empatii? Pozdrawiam ciepło

To tylko kilka przykładów wyrazów sympatii dla Edyty Górniak, która jest uwielbiana przez swoich fanów. Życzymy udanego wypoczynku!

View this post on Instagram

Wysoko wysoko… cicho ptaki sarny lisy wiatr..

A post shared by Edyta Górniak (@edytagorniak) on

Zobacz: Edyta Górniak z muskularnym Tomaszem Mazurkiewiczem przyłapani pod domem diwy! Te zdjęcia mówią wszystko o ich relacji!

Zobacz: Gorąca Edyta Górniak w mikroszortach na mokrej trawie! Gwiazda w mokrym podkoszulku, z seksownymi pośladkami i bez makijażu na zdjęciach paparazzi wyglądała obłędnie

Zobacz: Edyta Górniak dała swój ostatni koncert! Na otarcie łez przekazała wspaniałą wiadomość prosto ze sceny!


Edyta Górniak na urlopie

Edyta Górniak na urlopie

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz przyłapani przez paparazzi

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz przyłapani przez paparazzi

Edyta Górniak w szortach siedzi na trawie. Gwiazda przyłapana przez paparazzi

Edyta Górniak w szortach siedzi na trawie. Gwiazda przyłapana przez paparazzi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×