Szukaj

Edyta Górniak przyłapana na plaży w Sopocie! Jak ona to robi, że ma 46 lat i żadnego cellulitu?

Edyta Górniak - Sopot

Edyta Górniak będzie jedną z gwiazd, która wystąpi na scenie podczas Top of The Top Sopot Festival 2019. To jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych tego lata. Przez cztery dni na sopockiej scenie wystąpi 60 artystów, a wśród nich nasz diva. Niedawno została przyłapana na spacerze po Sopocie. Zobaczcie, jak wyglądała.

Edyta Górniak w Sopocie zaśpiewa na festiwalu swój nowy singiel. Jej próba była objęta tajemnicą. Piosenkarka, podobnie jak pozostali artyści, odbyła ją w Operze Leśnej. W czasie jej trwania reżyser poprosił wszystkich o wyłączenie telefonów. Premiera nowej piosenki ma się odbyć w czasie festiwalu, dlatego tak ważne jest, aby nikt nie usłyszał jej wcześniej. Nie możemy się doczekać!

Zobacz: To nie żart. Edyta Górniak zrobiła sobie DREDY! Kto ją do tego namówił?!

Z próby Edyta Górniak udała się na spacer po Sopocie, a następnie, prosto z popularnego Monciaka, przyszła na prywatną plażę należącą do 5 – gwiazdkowego hotelu, w którym się zatrzymała. Została sfotografowana, jak przechadza się między turystami i straganami, wystylizowana, nie jak na przechadzkę czy plażę, a jak na koncert! To wszystko dlatego, że gwiazda jest bardzo zapracowana! Nie miała czasu, żeby się odpowiednio przebrać.

Edyta Górniak - Sopot 2019

Edyta Górniak – Sopot 2019

Zobacz: Jedno spojrzenie na pulpit telefonu Edyty Górniak i wszystko jasne! Oto aplikacje z jakich korzysta największa gwiazda w kraju

Jak wyglądała Edyta Górniak?

Przede wszystkim w oczy rzucały się długie, sięgające połowy jej zgrabnego uda, czarne, błyszczące kozaki na obcasie. Do tego czarna minisukienka, przewiązana różowym sweterkiem. Na głowie czapka, baseballówka. Look niekoniecznie kurortowy, ale za to jaki spektakularny!

Edyta, odpoczywając na plaży, prężyła swoje zgrabne ciało. Uwagę przyciągają jej niebotycznie długie nogi, szczupłe i bez odrobiny cellulitu! Niejedna kobieta może pozazdrościć 46-latce takich proporcji i atutów.

Zobacz: Reality show Edyty Górniak będzie lepsze niż Iron Majdan! Za co TVN zapłaci jej aż milion złotych?


Edyta Górniak na plaży w Sopocie

Edyta Górniak na plaży w Sopocie

Edyta Górniak odpoczywa na plaży w Sopocie

Edyta Górniak odpoczywa na plaży w Sopocie

Edyta Górnak nie ma cellulitu

Edyta Górnak nie ma cellulitu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×