Szukaj

Miley Cyrus zaprosiła Edytę Górniak do siebie: „Byłam bardzo ugoszczona”. Diwa zdobyła się na ryzykowny ruch

Edyta Górniak i Miley Cyrus

Edyta Górniak i Miley Cyrus

Edyta Górniak na planie teledysku Miley Cyrus. Gwiazda pojawiła się za kulisami najnowszego projektu amerykańskiej piosenkarki. Jak narodziła się ich znajomość? O szczegółach opowiedziała w rozmowie z Faktem.

Okazuje się, że wszystko jest możliwe, nawet przyjaźń, która zaczyna się od filmiku na Instagramie. Pół roku temu Miley Cyrus  wydała teledysk do piosenki Mother’s Daughter. Gwiazda, by wypromować swój utwór, zachęciła fanów do nagrywania fanów własnych klipów do piosenki. Tego wyzwania podjęła się m.in. Edyta Górniak.

Polska piosenkarka na swoje Instastory wrzuciła filmik, na którym, w rytm hitu Miley, pokazała przepięknie wykonany makijaż. Pomysł ten tak spodobał się gwieździe zza oceanu, że postanowiła udostępnić go na swoim profilu.

Co łączy Edytę Górniak z Miley Cyrus?

W grudniu na swoim Instagramie Edyta Górniak pochwaliła się wspólnym zdjęciem z Miley Cyrus oraz jej chłopakiem Codym Simpsonem (który niedawno skomentował jedno ze zdjęć diwy). Nie jest to zwykłe zdjęcie przypadkowych osób. Miley wtuliła się w Edytę, jakby znała ją co najmniej kilka lat. Można wręcz odnieść wrażenie, że Amerykanka wygląda tak, jakby pozowała ze swoją idolką. Dziś już wiadomo, że zdjęcie ma związek z klipem Cyrus, na plan którego zaproszono Edytę.

Edyta Górniak na planie teledysku Miley Cyrus

Podczas kręcenia klipu Edyta osobiście poznała amerykańską superstar, jej chłopaka Cody Simpsona oraz mamę – Tish Cyrus. Diwa na planie produkcji poczuła się na tyle odpowiedzialna za efekt, że zdecydowała się przekazać Miley swoje uwagi, choć wiedziała, że może to być źle odebrane. Ostatecznie doczekała się podziękowań.

Byłam na planie jej najnowszego projektu, który jeszcze się nie ukazał. W pewnym momencie zasugerowałam pewną zmianę artystyczną, trochę ryzykując, czy nikt mnie nie wyprosi. I ona mi podeszła podziękować, mówiąc, że dziękuje mi, że zwróciłam na to uwagę – powiedziała Edyta Górniak w rozmowie z Filipem Borowiakiem, dziennikarzem „Faktu”.

Edyta Górniak, Miley Cyrus i Cody Simpson

Edyta Górniak, Miley Cyrus i Cody Simpson

Cała ta sytuacja była dla Edyty bardzo zaskakująca, bo nie prosiła się o kontakt z Miley. Ale cieszy ją, że do niego doszło, bo bardzo polubiła się z idolką nastolatek, którą zawsze ceniła.

Życie jest po prostu zaskakujące. Ja się nie prosiłam o ten kontakt. On sam do mnie przyszedł.  Nigdy nie wiadomo, co stoi za rogiem. To było piękne spotkanie. Byłam bardzo ugoszczona. Bardzo miło mnie potraktowano. I tak się polubiłyśmy – skwitowała Edi.

Teraz czekamy na duet. Obie gwiazdy mają niezachwianą pozycję w branży muzycznej, a do tego talent, jakiego wiele artystek może im jedynie pozazdrościć.


Edyta Górniak, Miley Cyrus i Cody Simpson

Edyta Górniak, Miley Cyrus i Cody Simpson

Edyta Górniak, Miley Cyrus i Cody Simpson

Edyta Górniak, Miley Cyrus i Cody Simpson

Edyta Górniak – Sylwester 2019 TVN

Edyta Górniak – Sylwester 2019 TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×