Szukaj

Edyta Górniak opala się na jachcie. Bez makijażu i w słomkowym kapeluszu. „Dzień pełen cudów”

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak korzysta z uroków słonecznej pogody w czasie ostatnich dni. Wypoczywa na jachcie, bez makijażu i w słomkowym kapeluszu wygląda fantastycznie.

Edyta Górniak od początku swojej kariery głośno wyraża swoje zdanie. Dla gwiazdy nie ma trudnych tematów. Ostatnio – podczas wywiadu dla internetowej telewizji – stwierdziła, że jest przeciwna szczepionkom. Jej wypowiedź wywołała ferment w mediach. Skomentował ją sam minister zdrowia, Łukasz Szumowski.

Zdanie Edyty zaimponowało nie tylko fanom jej twórczości. Wiele osób apelowało wręcz o to, by artystka startowała w wyborach na prezydenta Polski. Niestety, jak sama przyznała, nie zobaczymy jej nazwiska na liście kandydatów. Piosenkarka zbyt mocno kocha muzykę i nie zamierza z niej rezygnować.

Edyta Górniak opala się na jachcie

Górniak wydaje się nie przejmować krytyką, wręcz przeciwnie – korzysta z życia, ile się da. Kilka dni temu postanowiła wyjechać na wakacje na Podhale. Tam otoczona przyrodą zachwycała się jej pięknem. Na swoim profilu instagramowym zamieściła relację z procesji Bożego Ciała, w której brała udział ubrana w góralski strój. Następnie zrobiła krótki pokaz tańca w szczerym polu. Wyzwolona oddała cześć Stwórcy w najlepszy dla siebie sposób.

Teraz postanowiła odpocząć po ostatniej aktywności. Tym razem obserwatorzy gwiazdy mogli podziwiać ją podczas błogiego relaksu. Edyta zażywa kąpieli słonecznych, będąc na jachcie. Ubrała się w zieloną sukienkę z motywem góralskim, która odkrywa jej ramiona. Uśmiechnięta, bez grama makijażu i w słomkowym kapeluszu na głowie wygląda przepięknie. Piosenkarka stwierdziła, że jest to jej kolejny dzień cudów, dzień zachwytów.

Edyta Górniak na jachcie

Edyta Górniak na jachcie

Trzeba przyznać, że sami zazdrościmy Edycie tych pięknych widoków. Taki reset przydałby się niejednemu z nas.


Edyta Górniak na jachcie

Edyta Górniak na jachcie

Edyta Górniak na jachcie

Edyta Górniak na jachcie

Edyta Górniak na jachcie

Edyta Górniak na jachcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×