Szukaj

Bal TVN 2019: Edyta Górniak nieoczekiwanie weszła na scenę podczas występu Patricii Kazadi i… Co tam się działo! [WIDEO]

Patricia Kazadi, Edyta Górniak,Bal TVN

Patricia Kazadi, Edyta Górniak,Bal TVN

Edyta Górniak na balu TVN 2019 była w centrum uwagi wszystkich gości, gdy niespodziewanie weszła na scenę podczas występu Patricii Kazadi. Diwa wykonała uwodzicielski taniec. Zobacz wideo.

Edyta Górniak była muzyczną gwiazdą wieczoru podczas wczorajszego balu TVN 2019. Gwiazda zaśpiewała trzy piosenki, za które dostała owacje na stojąco. Najwięcej emocji wśród przybyłych osobistości ze świata mediów wywołał występ w duecie z Kubą Badachem. Artyści zaśpiewali szlagier Dziwny jest ten świat.

Zobacz: Bal TVN 2019: Edyta Górniak i Kuba Badach zaśpiewali „Dziwny jest ten świat”. To wykonanie przejdzie do historii

Edyta Górniak tańczy na Balu TVN 2019

Po zejściu ze sceny, Edyta dołączyła do grona tańczących na parkiecie gwiazd. Bawiła się razem z nimi w najlepsze. Tańczyła z Olivierem Janiakiem, Michałem Pirógiem, plotkowała z Moniką Olejnik. Jednak największą nieplanowaną w scenariuszu niespodzianką wieczoru, było wkroczenie Górniak na scenę, podczas występu jej bliskiej koleżanki, Patricii Kazadi.

Gdy Kazadi, zabawiając publiczność, śpiewała przebój Bruno Marsa Uptown Funk, Edyta w balowej sukni wdrapała się na platformę, a następnie wykonała uwodzicielski i bardzo zmysłowy taniec. Patricia ani przez chwilę nie zawahała się podczas śpiewania poszczególnych fraz. Jak na profesjonalistkę przystało, zawodowo odnalazła się w sytuacji, w której wielu artystów czułoby się sparaliżowanych obecnością tak wybitnej gwiazdy, jaką jest Edyta.

Edi, baby – powiedziała Kazadi.

Zobacz: Bal TVN 2019: Edyta Górniak w zjawiskowej kreacji, która powstała specjalnie dla niej!

Edyta, która bez skrępowania wykonywała spontaniczny układ choreograficzny, była w centrum uwagi pozostałych gości. Część z nich wyciągnęła telefony, by uwiecznić ten zabawny moment. Internauci także byli pod wrażeniem Górniak:

Ale super atmosfera! A występy Patrici nic dodać nic ująć! – napisała jedna z osób obserwujących profil Jastrząb Post na Instagramie.

Rzeczywiście, zabawa była szampańska i trwała do białego rana, a Edyta była królową balu.

Zobacz: Bal TVN 2019. Najpiękniejsze kreacje gwiazd: Edyta Górniak, Anna Lewandowska, Ola Kwaśniewska, Małgorzata Socha


Edyta Górniak i Patricia Kazadi – Bal TVN 2019

Edyta Górniak i Patricia Kazadi – Bal TVN 2019

Edyta Górniak i Patricia Kazadi – Bal TVN 2019

Edyta Górniak i Patricia Kazadi – Bal TVN 2019

Edyta Górniak i Patricia Kazadi – Bal TVN 2019

Edyta Górniak i Patricia Kazadi – Bal TVN 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×