Szukaj

Trudne rozstanie Edyty Górniak z partnerem. Znamy powód

Edyta Górniak rozstanie się z ukochanym?

Edyta Górniak rozstanie się z ukochanym?

Edyta Górniak musi się rozstać z ukochanym

Edyta Górniak od kilku miesięcy rozkwita i promienieje szczęściem. Wszystko przez nową miłość, która przyszła do niej w najmniej oczekiwanym momencie. Wokalistka wyjechała do Los Angeles, ale William, którego tam poznała, nie okazał się być tym, czego chciała od życia. W momencie w którym gwiazda oficjalnie oznajmiła, że nie chce więcej miłości do mężczyzny i ma dość, w jej życiu pojawił się Mateusz Zalewski.

Młody kierowca zdobył serce Edyty niemal z marszu, rozkochując się w sobie do szaleństwa. Jest to uczucie obopólne, a na zdjęciach paparazzi i tych, które ukazują się w social mediach wyraźnie widać, że para nie potrafi się od siebie oderwać. Tak szczęśliwej Edyty fani nie widzieli od dawna, nic więc dziwnego, że teraz są dość zaniepokojeni. Wszystko przez rozstanie, które czeka zakochanych w najbliższych miesiącach:

Z Mateuszem tak naprawdę zobaczą się dopiero w święta. To ich pierwsze tak długie rozstanie i będzie wymagało od partnera Edyty dużo wyrozumiałości – wyjawia informator magazynu Party.

Wszystko przez akustyczną trasę koncertową po Polsce, w którą Edyta już niedługo wyruszy. W międzyczasie czeka ją jeszcze wyjazd od Londynu – zagra w Royal Albert Hall między innymi dla rodziny królewskiej. Koncert z okazji 100. rocznicy niepodległości Polski będzie więc bardzo wyjątkowym momentem w jej karierze.

Myślicie, że wytrwają?

Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem „Dzień Dobry TVN” przyćmili wszystkie gwiazdy!

Edyta Górniak przechodzi kryzys w związku?! Jej słowa sugerują nadchodzący koniec…

To dopiero był secret project! Edyta Górniak została gwiazdą amerykańskiego kinowego hitu! [WIDEO]


Edyta Górniak i Allan Krupa przed studiem

Edyta Górniak i Allan Krupa przed studiem "Dzień Dobry TVN"

Codzienna stylizacja Edyty Górniak przykuła uwagę paparazzi

Codzienna stylizacja Edyty Górniak przykuła uwagę paparazzi

Zatrzymać czas to polska piosenka z filmu Hotel Transylwania w wykonaniu Edyty Górniak i Roksany Węgiel

Zatrzymać czas to polska piosenka z filmu Hotel Transylwania w wykonaniu Edyty Górniak i Roksany Węgiel

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×