Szukaj

Edyta Górniak modli się na YouTube. Gwiazda opublikowała bardzo emocjonalne wideo

Edyta Górniak na YouTube złożyła wyznanie wiary. Credo w jej wykonaniu jest bardzo emocjonalne. Artystka udowodniła, co według niej jest najważniejsze.
Edyta Górniak – modlitwa

Edyta Górniak – modlitwa

Edyta Górniak głośno mówi o tym, jak bardzo ważna jest w jej życiu wiara. Przyznała, że pomimo swojego epizodu z buddyzmem – kilka lat temu opowiadała o tym, jak wiele siły i spokoju daje jej medytacja, kiedy pozwalał jej na to czas, podróżowała do Azji, gdzie podobno uczyła się medytacji w buddyjskim klasztorze, bardzo ceniła sobie tę filozofię – to postanowiła znów zbliżyć się do Boga. Podkreśla, że to nie jest nawrócenie, bo nigdy się od niego nie odwróciła.

Jestem osobą uduchowioną i bardzo wrażliwą na piękno świata. Bardzo potrzebuję spotkać się sam na sam z Bogiem w modlitwie – wyznała jakis czas temu w wywiadzie dla Plotka.

Na YouTubie opublikowała wyznanie wiary w swojej interpretacji. Credo w jej wykonaniu łapie za serce.

Edyta Górniak interpretuje Credo na YouTube

Edyta Górniak z Bogiem rozmawia w swój własny sposób. Nie ukrywa, że ten kontakt sam na sam ze Stwórcą, jest jej bardzo potrzebny. Potrzebuje intymności i spokoju, żeby się pomodlić, unika mszy, gdzie są tłumy.

Nie robię tego w sposób huczny, kiedy wszyscy narzucają tempo modlitwy, jak podczas mszy zbiorowych. Tylko chodzę do kapliczek w różnych miastach na całym świecie – mówiła diwa.

Górniak znana jest ze swojej głębokiej duchowości, a w swoich mediach społecznościowych dzieli się swoimi refleksjami. W swoje 46 urodziny napisała nawet list do Boga, który upubliczniła na Facebooku:

Dziękuję Ci Największy i Jedyny, za bliskość Twoją. Za architekturę tego niemożliwie pięknego Świata. Za Anioły, które tu na Ziemię w swojej Trosce zsyłasz. Za to, że ciągle jeszcze dajesz ludzkości szansę naprawiać to, co zostało przez Nas zepsute. Dziś, w moje urodziny, Dziękuję Ci za wszystkie Łaski i bezcenne pouczenia. Proszę, miej pod Swoją Opieką wszystkich, których Kocham. A także wszystkich, którzy Kochają mnie – pisała Edyta.

Teraz na serwisie Yutube pojawiło się je publiczne wyznanie wiry. Trzeba przyznać, że Credo w jej wykonaniu łapie za serce. Z każdym słowem czuć, że jej interpretacja wynika z najgłębszej potrzeby i płynie prosto z serca.


Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak nosi różaniec na szyi

Edyta Górniak nosi różaniec na szyi

Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Nie krytykuję wiary i się z niej nie naśmiewam, sam jestem katolikiem, ale ta pokazówka jest po prostu żenująca. Na youtubie gorliwa modlitwa, a na co dzień jad i złość wobec jakiejkolwiek krytyki.
  Czy inne polskie wierzące wokalistki (np. Natalia Kukulska czy Anna Maria Jopek) afiszują się z tym?

  Ponadto doskonale pamiętam, jak w trakcie wywiadów z czasów pierwszej międzynarodowej płyty Edyta zarzekała się, że przekonania polityczne i wiara są prywatną sprawą, drażliwym tematem, którego unikała.
  Jak wiemy konsekwencja nie jest Jej mocną stroną.

 • Gośćnelka pisze:

  PROBLEM I HIPOKRYZJA = SMIESZNOSC

 • fanka pisze:

  każdy tu ma racje..bo nikt doskonaly niejest..ale Górniak chyba jako jedyna elebrytka wyznała wiare w Boga chrzescijan w sposòb medialny..
  I za to jej chwała..pomimo ze może kłamać to i tak za to chwała ze to powiedziała..BO IN E I DODY WYZNAWALY AKE SATANIZMM!!!!!!!

 • EwaGość pisze:

  Pani Edyto jeśli chce pani modlic się swoimi słowami ok. to pani sprawa, ale niech pani nie zmienia treści modlitwy Kościoła. Przed słowami ” … trzeciego dnia zmartwychwstał” jest „,,, zstąpił do piekieł” czemu pani to pominęła? Wybiera sobie pani treśc tak jak pani pasuje, a to już nie jest modlitwa Pańska.

 • Aleksandra N. pisze:

  Nie można służyć Bogu i mamonie. Nie można modlić się do Buddy i do Pana Boga!!!! Ludzie! Jest JEDEN BÓG! Jeśli miałaś kontakt z inną religią, która jest zaprzeczeniem wiary katolickiej, potrzebny jest egzorcysta. Druga sprawa-jak masz się modlić, wejdź do swojej izdebki i módl się w ciszy własnego serca, własnego sumienia. Nie rób z modlitwy szumu medialnego. Taka modlitwa nie może się podobać Bogu. Po trzecie i po czwarte-jeśli naprawdę kochasz Pana Boga, ŻYJ JEGO PRZYKAZANIAMI. Nie da się kochać Boga i łamać choćby jednego przykazania. Szczególnie wykroczenia przeciw 1 i 6 przykazaniu są Bogu obrzydliwe. Są to grzechy, które najbardziej prowadzą do wiecznego potępienia.

 • Gośćgosc edyty pisze:

  Jak potrzebuje tej modlitwy niech sie modli dobrze jej to wychodzi kto sie modli nie grzeszy

 • Gość pisze:

  Gorniaczka powinna wybrac sobie role aktorki bo niezle potrafi udawac.

 • Gość pisze:

  Edytka niezla aktorka .

 • Gość pisze:

  Przesada na calej linii.

 • Gość pisze:

  Ustawka zenada

  • Gość pisze:

   Hipokryzja na najwyższym poziomie. Żeby chociaż Jej postawa choć trochę była zgodna z tym wyznaniem. Jako fana nie interesuje mnie jej wiara, stosunek do szczepień czy inne głoszone przez Nią teorie. Niech śpiewa, bo to potrafi tymczasem od lat zajmuje się wszystkim, tylko nie muzyką. Bardzo słabe

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×