Szukaj

Edyta Górniak modli się na YouTube. Gwiazda opublikowała bardzo emocjonalne wideo

Edyta Górniak – modlitwa

Edyta Górniak – modlitwa

Edyta Górniak na YouTube złożyła wyznanie wiary. Credo w jej wykonaniu jest bardzo emocjonalne. Artystka udowodniła, co według niej jest najważniejsze.

Edyta Górniak głośno mówi o tym, jak bardzo ważna jest w jej życiu wiara. Przyznała, że pomimo swojego epizodu z buddyzmem – kilka lat temu opowiadała o tym, jak wiele siły i spokoju daje jej medytacja, kiedy pozwalał jej na to czas, podróżowała do Azji, gdzie podobno uczyła się medytacji w buddyjskim klasztorze, bardzo ceniła sobie tę filozofię – to postanowiła znów zbliżyć się do Boga. Podkreśla, że to nie jest nawrócenie, bo nigdy się od niego nie odwróciła.

Jestem osobą uduchowioną i bardzo wrażliwą na piękno świata. Bardzo potrzebuję spotkać się sam na sam z Bogiem w modlitwie – wyznała jakis czas temu w wywiadzie dla Plotka.

Na YouTubie opublikowała wyznanie wiary w swojej interpretacji. Credo w jej wykonaniu łapie za serce.

Edyta Górniak interpretuje Credo na YouTube

Edyta Górniak z Bogiem rozmawia w swój własny sposób. Nie ukrywa, że ten kontakt sam na sam ze Stwórcą, jest jej bardzo potrzebny. Potrzebuje intymności i spokoju, żeby się pomodlić, unika mszy, gdzie są tłumy.

Nie robię tego w sposób huczny, kiedy wszyscy narzucają tempo modlitwy, jak podczas mszy zbiorowych. Tylko chodzę do kapliczek w różnych miastach na całym świecie – mówiła diwa.

Górniak znana jest ze swojej głębokiej duchowości, a w swoich mediach społecznościowych dzieli się swoimi refleksjami. W swoje 46 urodziny napisała nawet list do Boga, który upubliczniła na Facebooku:

Dziękuję Ci Największy i Jedyny, za bliskość Twoją. Za architekturę tego niemożliwie pięknego Świata. Za Anioły, które tu na Ziemię w swojej Trosce zsyłasz. Za to, że ciągle jeszcze dajesz ludzkości szansę naprawiać to, co zostało przez Nas zepsute. Dziś, w moje urodziny, Dziękuję Ci za wszystkie Łaski i bezcenne pouczenia. Proszę, miej pod Swoją Opieką wszystkich, których Kocham. A także wszystkich, którzy Kochają mnie – pisała Edyta.

Teraz na serwisie Youtube pojawiło się je publiczne wyznanie wiary. Trzeba przyznać, że Credo w jej wykonaniu łapie za serce. Z każdym słowem czuć, że jej interpretacja wynika z najgłębszej potrzeby i płynie prosto z serca.


Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak nosi różaniec na szyi

Edyta Górniak nosi różaniec na szyi

Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×