Edyta Górniak o współpracy z Michałem Szpakiem w „The Voice of Poland”. To mówi wszystko o ich relacji

Edyta Górniak chce pracować z Michałem Szpakiem

Edyta Górniak chce pracować z Michałem Szpakiem

Prawdopodobnie już niedługo na anteny telewizorów powrócą uwielbiane przez wszystkich programy, w tym The Voice of Poland. Edyta Górniak ma nadzieję, że gdy ponownie zasiądzie w roli trenerki, zobaczy obok Michała Szpaka.

Edyta Górniak jeszcze niedawno raczej nie przepadała za ekscentrycznym artystą, jakim jest Michał Szpak. Do spięcia między nimi doszło przy okazji preselekcji na Eurowizję 2016, w których diwa przegrała w głosowaniu SMS z młodszym kolegą. Artystka świeżo po ogłoszeniu wyników nie ukrywała, że utwór Color of your life nie trafił w jej gust, nazwała go „trochę nie tak bardzo współczesnym”, a przy tym zapomniała imienia swojego rywala.

Jednak dawne konflikty oboje mają już za sobą. Do pojednania gwiazd doszło przy okazji ich wspólnego koncertu. Edyta i Michał zaśpiewali swoje przeboje na jednej scenie. Wyjątkowe wydarzenie na swoim Instagramie zapowiedziała Górniak. W swoim poście oznaczyła Szpaka, przy którego nazwisku wstawiła wirtualne serduszko.

Edyta Górniak chce pracować z Michałem Szpakiem w The Voice of Poland

Ich wzajemne relacje weszły już na taki poziom, że Edyta mówi otwarcie o tym, że chciałaby pracować razem z Michałem Szpakiem. Co więcej, piosenkarka twierdzi, że taka współpraca mogłaby zaciekawić niejednego widza.

Chciałabym pracować z Michałem Szpakiem. Fajnie by było się wzajemnie odkryć. Myślę, że nasza współpraca mogłaby być ciekawa dla widza. Mieliśmy w końcu okazję porozmawiać, gdy spotkaliśmy się w zeszłym roku na jednym z festiwali – mówiła w Fakcie Górniak.

Przy okazji wspomniała także pracę z jedną z innych trenerek. Niestety ta relacja była dość fatalna.

Jeżeli pojawia się brak zaufania lub brak szacunku, to praca jest bardzo trudna. Mi się zdarzyła taka edycja i bardzo to odchorowałam – zdradziła Edyta, odnosząc się do piątej edycji muzycznego show.

The Voice of Poland 11: kogo zobaczymy w roli trenerów?

To niemal pewne, że w kolejnej edycji programu zobaczymy Edytę Górniak. Natomiast Margaret ogłosiła na swoim Instagramie, że opuszcza show. Kogo jeszcze zobaczymy w fotelach trenerów? Zapewne pełny skład jury zostanie podany w ciągu kilku najbliższych tygodni.


Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak w The Voice of Poland 8 zaśpiewała piosenkę Andromeda podczas finału

Edyta Górniak w The Voice of Poland 8 zaśpiewała piosenkę Andromeda podczas finału

Edyta Górniak złamała zasady The Voice of Poland 5

Edyta Górniak złamała zasady The Voice of Poland 5

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×