Nowe doniesienia o stanie zdrowia matki Edyty Górniak. Sytuacja jest poważniejsza niż mogło się wydawać

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak ma przed sobą ciężki czas. Kolorowa prasa donosi o złym stanie zdrowia jej matki Grażyny Jasik. Kobieta podobno ma złamany kręgosłup. Jak się czuje?

Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd polskiej estrady. Wokalistka zadebiutowała na scenie już kilka dekad temu. Pomimo upływu czasu wciąż znajduje się na szczycie, a na koncertach porywa tłumy. Żadne muzyczne wydarzenie w kraju nie może obejść się bez jej udziału.

Od lat jej zawodowym poczynaniom przygląda się ogromna liczba fanów. Na bieżąco śledzą oni jej życie prywatne, w którym nie brakowało i chwil szczęścia, i przykrych momentów. Gwiazda miała spore problemy z tym, by w dorosłym życiu znaleźć nić porozumienia ze swoją mamą – Grażyną Jasik.

Przez osiem długich lat nie miały ze sobą żadnego kontaktu. W końcu w 2017 roku piosenkarka postanowiła zakopać wojenny topór i wyciągnęła rękę na zgodę. O wszystkim opowiedziała w jednym z wywiadów:

Konflikty pojawiały się zarówno w dzieciństwie, jak i na późniejszym etapie mojego życia. Próbowałam je rozwiązywać, ale ciągle nie udawało nam się znaleźć porozumienia. Wyciszyłam więc te relację na kilka lat nie mając żadnych oczekiwań i żadnego planu. […] Po moim powrocie do Polski spotkałyśmy się, potem znowu, potem coraz częściej. Dzisiaj jesteśmy sobie tak bliskie jak wcześniej chyba nigdy nie byłyśmy — komentowała Edyta Górniak w Gali.

Matka Edyty Górniak złamała kręgosłup

W ostatnim czasie wydawało się, że Edyta i pani Grażyna dogadują się znakomicie. W 2018 roku artystka zrezygnowała nawet z udziału w The Voice Kids, by opiekować się przebywającą wówczas szpitalu mamą. Pojawiające się ostatnio doniesienia nie pozostawiają jednak żadnych złudzeń – matka i córka znowu się od siebie oddaliły, a Elżbieta Zapendowska jakiś czas temu publicznie apelowała do artystki, by zainteresowała się stanem zdrowia seniorki:

Słyszałam po drugiej stronie słuchawki płacz pani Grażyny Jasik, mamy Edyty. Jest teraz ciężko chora, a jej mąż przeszedł niedawno poważną operację. Żyją bardzo skromnie. Oboje potrzebują spokoju i wsparcia od dzieci. (…) Przekażcie jej proszę takie słowa: Edyto, jesteś osobą wierzącą, więc proszę, czcij ojca swego i matkę swoją. To jedno z dziesięciu przykazań bożych. Czekam teraz, aż po tych słowach uderzysz we mnie, choć kto wie, może stanie się inaczej? – mówiła w rozmowie z Pomponikiem.

Teraz tygodnik Rewia podał kolejne informacje dotyczące stanu zdrowia Grażyny Jasik. Okazuje się, że jest on bardzo poważny. Matka wokalistki podobno ma złamany kręgosłup:

Grażyna złamała kręgosłup. Była przekonana, że podoła w opiece nad wnukami, które razem z młodszą córką odwiedziły ją w Polsce. Ale okazało się, że nie ma już tyle sił – zdradza informatorka tygodnika.

Rodzice Edyty znajdują się w niezwykle trudnej sytuacji. Obydwoje są starsi i schorowani. Informatorka tygodnika mówi jednak, że nie mają zamiaru uskarżać się na swój los:

Oni nigdy się nie skarżą, nie wymagają niczego od swojej sławnej córki.

Wygląda na to, że rodzice piosenkarki nie mają zamiaru poprosić Edyty o pomoc i nie stawiają wobec niej najmniejszych wymagań.


Grażyna Jasik bierze ślub. Matka Edyta Górniak

Grażyna Jasik bierze ślub. Matka Edyta Górniak

Grażyna Jasik i Zdzisław Jasik odnowią przysięgę małżeńską

Grażyna Jasik i Zdzisław Jasik odnowią przysięgę małżeńską

Edyta Górniak, Grażyna Jasik, Zdzisław Jasik

Edyta Górniak, Grażyna Jasik, Zdzisław Jasik

Komentarze

  • Julia. pisze:

    Grażyna Jasik ma męża niech on pomoże żonie w trudnym starszym życiu.

  • Xxx pisze:

    Zajmijcie się swoimi rodzinami

  • Sara pisze:

    Dlatego Górniak tak broniła wdowy po K.Krawczyku. Sama nie potrafi okazać wsparcia matce, która z tego co przeczytałam zyje bardzo skromnie. Można czuć uraz do rodziców za dzieciństwo, ale pomimo tych niedoskonałych relacji z dzieciństwa powinna pomoc matce, która ja urodziła, wychowała. Nie można trzymać w sercu ciągłej urazy, trzeba tak po ludzku wybaczyć, a wtedy i jej życie będzie radośniejsze.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×