Edyta Górniak wbiła szpilę Mateuszowi Zalewskiemu. Sprytnie to sobie wymyśliła!

Edyta Górniak wbiła szpilę Mateuszowi Zalewskiemu

Edyta Górniak wbiła szpilę Mateuszowi Zalewskiemu

Edyta Górniak sprytnie dopiekła Mateuszowi Zalewskiemu. W szczerym wyznaniu gwiazdy skrywała się zamaskowana szpilka. Czy to właśnie dlatego się rozstali?

Zamaskowana wiadomość Edyty Górniak do Mateusza Zalewskiego

Rozstanie Edyty GórniakMateusza Zalewskiego było dość niespodziewane. Wszyscy liczyli na to, że diwa tym razem znalazła szczęście, ale Mateusz nie był dla niej odpowiednim partnerem. Mówi się, że próbował odciągać gwiazdę od kariery i namawiał ją na wyprowadzkę do Łodzi, co oznaczałoby oddalenie się od jej syna. Górniak nie chciała słyszeć ani o jednym ani o drugim i ostatecznie zostawiła roszczeniowego kierowcę.

W jednym z ostatnich swoich postów, w którym mówiła o złamanym sercu i miłości, w bardzo sprytny sposób wbiła szpilę swojemu byłemu partnerowi. Przy okazji potwierdziła też, że chciał od niej wyrzeczeń, na które nie mogła się zdobyć:

Coco Chanel mawiała – Kobieta zakochana, to kobieta stracona.
Cóż, wolimy myśleć jednak, że Miłość daje nam w życiu parasol ochronny. Bo kiedy coś jest tak potężne, któż ośmieliłby się to burzyć ? …  Kiedyś myślałam, że poświęcenie wszystkiego dla Miłości, jest jej pięknym dowodem, a także mocnym wyrazem dojrzałości. Dziś myślę, że kiedy się kogoś Kocha, oczekiwanie dostosowania się kogoś dla Naszej wygody, przyzwyczajeń i przekonań, jest wręcz zaprzeczeniem tej Miłości. Uwielbiajmy kogoś za to jaki jest, nie „pod warunkiem że..”  Wierzę, że w życiu jest przestrzeń na wszystko, kiedy dobrze się wykorzysta każdą jego chwilę. Szkoda, że budowanie normalności w dzisiejszym Świecie, staje się tak trudne dla tak wielu z Nas…  Jeśli gdzieś tam, wśród instagramowców, za pięknie wykreowanymi postami kryją się zmiażdżone Serca, przepełnione strachem przed ułożeniem nowego, lepszego planu.. wiedzcie, że nie jesteście Sami. Bo cokolwiek Nas dzieli, jesteśmy przecież z tego samego kruszcu 🙂 To tylko życie. Taki jego etap. Wspierajmy się. Przetrwamy. ♥️

Myślicie, że doczeka się odpowiedzi?

TVN pokaże najlepszy Sylwester w historii! Na scenie największe gwiazdy: Edyta Górniak, Bajm, Agnieszka Chylińska

Kolejne szczegóły rozstania Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego wychodzą na jaw! Poszło o Allana Krupę?!

Mateusz Zalewski publicznie odcina się od Edyty Górniak! To musiało go zaboleć!


Edyta Górniak wbiła szpilę Mateuszowi Zalewskiemu

Edyta Górniak wbiła szpilę Mateuszowi Zalewskiemu

Edyta Górniak z koroną

Edyta Górniak z koroną

Edyta Górniak na planie

Edyta Górniak na planie "Agent - Gwiazdy 4"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×