Szukaj

Przystojny milioner zafundował Edycie Górniak przygodę rodem z „Pięćdziesięciu twarzy Greya’! Było romantycznie, luksusowo i z przytupem!

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak i Mohamed Hadid (ojciec Belli i Gigi) mają romans?

Edyta Górniak nie miała do tej pory szczęścia w miłości. Związek z Dariuszem Krupą wciąż ją prześladuje, a przystojny William nie okazał się być księciem z bajki, którego pragnęła od bardzo dawna. Piękna artystka skupiła się więc na pracy i odsunęła od siebie myśli o nowym związku, choć przez ostatnich kilka miesięcy łączono ją z kilkoma różnymi nazwiskami. Teraz znów zrobiło się głośno o jej prywatnym życiu, bo gwiazdę podejrzewa się o romans z Mohamedem Hadidem, ojcem Belli i Gigi Hadid!

Edyta i Hadid poznali się pod koniec stycznia podczas spotkania ze wspólnymi znajomymi. Jak twierdzi magazyn Party, multimilioner zauważył okulary przeciwsłoneczne z kolekcji swojej córki, które Edyta miała tego dnia na sobie i zainteresował się nią niemal od razu. Później było już jak w Pięćdziesięciu twarzach Greya. 

Mohamed wysłał po Górniak helikopter, który przewiózł ją do luksusowej wilii położonej na pustyni nieopodal Los Angeles. Piękna artystka miała również okazję oczarować go swoim głosem, bo na zorganizowanym przez mężczyznę przyjęciu dała recital i pochwaliła się swoimi umiejętnościami.

Zaśpiewała Listen, BeyonceSaving All My Love Whitney Houston:

Edi i Mohamed bardzo się polubili , ale łączy ich tylko przyjaźń – twierdzi w rozmowie z magazynem znajomy Górniak.

Myślicie, że to prawda? Że rzeczywiście łączy ich tylko przyjaźń? Przeżyła przygodę rodem z filmowego ekranu i aż wierzyć się nie chce, że w grę nie wchodzą głębsze uczucia. 😉

Zobacz: Edyta Górniak wyleciała na samotne wakacje! A przecież miał jej towarzyszyć Allan!

Zobacz: Oto najpopularniejsze zdjęcia polskich gwiazd na Instagramie w 2017 roku! Anna Lewandowska, Edyta Górniak, Martyna Wojciechowska i inni

 

Zobacz: Po prawie dekadzie zdarzył się świąteczny cud! Edyta Górniak przebaczyła siostrze intrygi!


Edyta Górniak ma romans z Mohamedem Hadidem?

Edyta Górniak ma romans z Mohamedem Hadidem?

Mohamed Hadid i Edyta Górniak mają romans?

Mohamed Hadid i Edyta Górniak mają romans?

Mohamed Hadid i Edyta Górniak mają romans?

Mohamed Hadid i Edyta Górniak mają romans?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×