Szukaj

To nie żart. Edyta Górniak zrobiła sobie DREDY! Kto ją do tego namówił?!

Edyta Górniak zaskoczyła swoich obserwujących na Instagramie. Pokazała się w nietypowej dla siebie stylizacji. Czy ta funkowa dziewczyna w dredach i długiej sukience, to rzeczywiście znana diwa? Co za metamorfoza!
Edyta Górniak nowa fryzura

Edyta Górniak nowa fryzura

Edyta Górniak,to polska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka, reżyserka, aktorka musicalowa i osobowość telewizyjna. Znana jest z odważnych kreacji, nie boi się zmian wizerunku. Ostatnio pokazała się na swoim Instastory w dredach! Czy w takiej stylizacji jest jej do twarzy? Oczywiście, „Edzia” we wszystkim wygląda pięknie. Dredy, długa sukienka, wielka torba w stylu indyjskim – taki image nam zaprezentowała gwiazda. Na pewno odświeżony i inny niż nas do tego przyzwyczaiła.

Zobacz: Reality show Edyty Górniak będzie lepsze niż Iron Majdan! Za co TVN zapłaci jej aż milion złotych?

Niedługo Edyta Górniak wystąpi w kolejnej edycji wielkiego letniego festiwalu muzycznego. Gwiazdy muzyki i estrady ponownie zawitają do Sopotu, gdzie na scenie słynnej Opery Leśnej przez trzy dni bawić będą publiczność. Czyżby zmiana wizerunku była związana ze zbliżającym się Top of the Top Sopot Festival 2019?

Powszechnie wiadomo, że Edyta Górniak dba o siebie aż za bardzo! Za jej wizerunek odpowiada wiele osób! Jedni zajmują się upięciem włosów, inni kręceniem loków, jeszcze inni farbowaniem lub cięciem. Na szczęście gwiazda może pozwolić sobie na takie luksusy, a dzięki temu my możemy zachwycać się jej dosyć częstymi metamorfozami.

Niedawno Edyta podjęła współprace ze znanym dj-em. Od dłuższego czasu chwali Gromee’ego za jego determinację, pracę, dokładność przy tworzeniu hitów i talent. Razem nagrali wspólny utwór. Mamy nadzieję, że wkrótce ten duet ze swoim wspólnym kawałkiem podbije listy sprzedaży, radiowe zestawienia i klubowe parkiety. Na pewno będzie o nim głośno, bowiem – jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post – piosenka zostanie wykorzystana w jesiennym spocie TVN-u.

Czyżby ta współpraca wpłynęła na to, że na głowie Edyty Górniak pojawiły się dredy?

Zobacz: Edyta Górniak niechcący pokazała tapetę swojego smartfona! Kogo jak kogo, ale jego zdjęcia akurat nie spodziewalibyśmy się!

Co to są dredy?

Rodzaj fryzury powstałej ze sfilcowanych pęków włosów na głowie. Dredy są typowe dla osób identyfikujących się z filozofią ruchu Rastafari, ale noszone są także przez wiele innych grup i subkultur oraz w wyniku mody.

Zobacz: Jedno spojrzenie na pulpit telefonu Edyty Górniak i wszystko jasne! Oto aplikacje z jakich korzysta największa gwiazda w kraju


Edyta Górniak z dredami

Edyta Górniak z dredami

Edyta Górniak ma dredy

Edyta Górniak ma dredy

Edyta Górniak ma dredy

Edyta Górniak ma dredy

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×