Wypoczęta i opalona Edyta Górniak w stylizacji, w jakiej jeszcze jej nie widzieliśmy. Nawet Allan może jej pozazdrościć! Co za poczucie humoru

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak zachwyciła i rozbawiła fanów nowym zdjęciem z Tajlandii. Gwiazda po tylu latach jeszcze ciągle potrafi zaskoczyć.

Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej występ na Eurowizji w 1994 roku przyniósł nam najwyższe w historii, drugie miejsce, piosenkę To nie ja nuciła cała Polska, a przed młodziutką wokalistką otworzyło się wiele drzwi. Od tego czasu minęło już prawie 30 lat, a wokalistka nie straciła popularności.

Górniak chętnie udziela wywiadów i występuje na scenie podczas największych festiwali muzycznych. Jest też aktywną użytkowniczką sieci, gdzie chętnie dzieli się przemyśleniami, a także uchyla rąbka prywatności. Tym razem zażartowała nieco ze swojego jedynego syna Allana.

Edyta Górniak kupiła prezent Allanowi. Co pokazała na Instagramie?

Allan Krupa jest jedynym synem Edyty Górniak. Nic więc dziwnego, że nawet jeśli odpoczywa na drugim końcu świata, to myślami jest przy swoim dziecku. Wokalistka nie ukrywa dumy z jedynaka, który właśnie rozpoczął muzyczną karierę.

Górniak od kilku tygodni ładuje baterie w ukochanej Azji. Po dwóch latach zamknięcia postanowiła na dłużej opuścić kraj. W Tajlandii zgłębia swoje wnętrze, a także bierze lekcje jogi. Kiedy jednak zobaczyła zieloną koszulę i pasujący do niej kapelusz, od razu pomyślała o Allanie. Zrobiła zdjęcie i napisała:

Synek’x kupiłam Ci koszule …i czapkę …
w rośliny. you like ? 😁🤭🌱@ensosynu

Charakterystyczny zielony wzór roślinny i oko do fanów sprawiły, że ci zasypali ulubienicę komplementami. Allan będzie zadowolony z prezentu?

Edyta Górniak nagrała nowy utwór

Mimo że Edyta obecnie skupiła się na rozwoju osobistym i odpoczynku, zdołała nagrać ze znanym z Afromental Tomkiem Torresem nowy utwór. Free Your Heart już od niemal miesiąca ogrzewa serca jej fanów.

Utwór zbiera pozytywne komentarze:

  • Piękna Edyta,to jest do medytacji, rozmyśleń o życiu, muzyka spiritualna….czas się zatrzymać i pomyśleć że ten świat przemija…Obudzimy się….
  • Wybitnie elektryzujące duszę, zmysły i wrażliwość. Taka muzyka to test na bycie empatycznym i wrażliwym. Kto tego nie czuje, ten… nie czuje.
  • Hipnotyzujący, zjawiskowy, wyjątkowy utwór od wyjątkowych artystów dla wyjątkowych odbiorców.
  • Piekne.  Rozmarzone, basniowe, magiczne. Wokal Edyty plynie, ale chcialbym miec mocniejszy element melodyjny, ktory pozostaje w pamieci – piszą zachwyceni słuchacze.

Jak wam się podoba taka odsłona Edyty Górniak.


Edyta Górniak kupiła prezent Allanowi

Edyta Górniak kupiła prezent Allanowi

Edyta Górniak w bikini

Edyta Górniak w bikini

Edyta Górniak w bikini

Edyta Górniak w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×