Edyta Górniak narozrabiała w programie Kuby Wojewódzkiego. Król TVN-u po latach ujawnił jej gwiazdorskie zachcianki!

Kuba Wojewódzki, Edyta Górniak

Kuba Wojewódzki, Edyta Górniak

Pierwszy wywiad Kuby Wojewódzkiego z Edytą Górniak

Trudno o dwie bardziej charyzmatyczne osoby w polskim show-biznesie, niż Edyta Górniak i Kuba Wojewódzki. Diwa i kontrowersyjny samozwańczy król TVN-u od lat trzęsą branżą rozrywkową i są kochani przez tysiące fanów. Edyta obecnie przebywa w Polsce – wróciła na „stare śmieci” po kilku miesiącach spędzonych w Los Angeles, a Kuba spija śmietankę z sukcesu swojej autobiografii, która bije rekordy popularności i jest szeroko komentowana w mediach. Biorąc pod uwagę długą znajomość showmana z wokalistką, można było się domyślić, że i dla niej znajdzie on miejsce w swojej książce.

Wojewódzki postanowił przytoczyć wspomnienie z pierwszego wywiadu z Górniak. Okazuje się, że diwa dała mu nieźle popalić:

Momentem przełomowym w pierwszym sezonie mojego programu była pierwsza u mnie wizyta Edyty Górniak. Nie było łatwo. Artystka miała wypocić premierowo swój nowy numer, ale zapomniała z domu swego ulubionego mikrofonu wysadzanego brylantami czy czymś podobnym, a do innego nie chciała oddać głosu. No to jedzie kierowca do domu Edzi po mikrofon, umajony błyskotkami, żeby nie zbliżała ust do byle czego. (…) Ona niewzruszona tłumaczy, gdzie leży to niepowtarzalne wokalne dildo. Publiczność czeka, mikrofon jedzie, zaczynamy z opóźnieniem. Siadamy na kanapach, ona zdejmuje swe sportowe obuwie i zaczyna mi świecić stopami a la Pocahontas. A ja jestem najbardziej znanym i notowanym, obok Szymka Majewskiego, krajowym fetyszystą stóp. (…) Mój program ma godzinę czasu antenowego, czyli tak mniej więcej 45 minut netto czasu mojego, i daję wam słowo: po raz pierwszy czułem, że zaczyna mi go brakować – napisał w swojej książce.

Edyta bez dwóch zdań pokazała mu, gdzie raki zimują. Myślicie, że powinien zaprosić ją teraz i powspominać dawne czasy? My jesteśmy za!

Kuba Wojewódzki nie zdał w liceum! Jego świadectwo wyglądało nieciekawie

Agnieszka Kaczorowska wyparła się romansu z Kubą Wojewódzkim. Oto jej wersja zdarzeń

Kuba Wojewódzki ujawnił imponującą listę swoich sławnych kochanek! Wśród nich są zamężne gwiazdy!


Kuba Wojewódzki - Nieautoryzowana biografia, okładka książki

Kuba Wojewódzki - Nieautoryzowana biografia, okładka książki

Edyta Górniak w Krakowie z trasą akustyczną

Edyta Górniak w Krakowie z trasą akustyczną

Allan Krupa z Edytą Górniak

Allan Krupa z Edytą Górniak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×