Szukaj

Ten występ przejdzie do historii The Voice. Głos nieziemski, a zablokowana Edyta Górniak zapowiada zemstę

Edyta Górniak - The Voice of Poland

Edyta Górniak - The Voice of Poland

Ten występ przejdzie do historii The Voice of Poland. Głos Mateusza Wojkowskiego zachwycił wszystkich jurorów i po raz pierwszy użyto blokady. Kto naraził się Edycie Górniak?

W sobotni wieczór ruszył kolejny The Voice of Poland. Ta edycja różni się od poprzednich. Przede wszystkim wprowadzono nowe przyciski. Każdy z trenerów będzie mógł skorzystać z mechanizmu blokady innego artysty, gdy ten będzie próbował zaprosić uczestnika do swojej drużyny. Ale to nie koniec – zobaczymy także nowy skład jurorski. Na fotelach zasiądą: Michał Szpak, Urszula Dudziak, Edyta Górniak oraz Tomson i Baron. Są zmiany także wśród prowadzących – Małgorzata Tomaszewska zastąpiła Marcelinę Zawadzką.

Sobotni odcinek okazał się być pełen emocji. Przejdzie do historii, nie tylko za sprawą niesamowitego występu Mateusza Wojkowskiego, ale także dlatego, że użyto przycisku blokady. I to przeciwko Edycie Górniak.

Edyta Górniak zablokowana w The Voice of Poland

Mateusz Wojkowski pojawił się na scenie i zachwycił swoim głosem wszystkich jurorów The Voice. Ma 28 lat i na co dzień pracuje w firmie produkującej regały na opony, jako operator żurawia przy linii lakierni proszkowej. Od wielu lat jest także wokalistą i wodzirejem w zespole weselnym. W show zaśpiewał utwór Send Me An Angel zespołu Scorpions, bo jak sam wyznał, najbliższa jest mu muzyka rockowa.

Jurorzy byli oczarowani jego głosem:

To był wspaniały występ – ocenił Michał Szpak.

Wtórowała mu Urszula Dudziak:

Podoba mi się tembr twojego głosu. Bardzo podoba mi się jak śpiewasz.

Edyta Górniak była całkowicie zaskoczona:

Wow! – wyksztusiła.

Zaczęła argumentować, dlaczego Mateusz powinien ja wybrać na trenerkę. Przekonywała, komplementowała, obiecywała…aż tu nagle chłopaki z Afromental użyli przycisku blokady przeciwko niej. Na nic już zdały się jej wywody. W pierwszej chwili nie zrozumiała, co się wydarzyło. Wtedy roześmiany Baron jej uświadomił, co zrobili razem z Tomsonem. Zszokowana Górniak podsumowała sytuację bardzo krótko.

Verry well. Zemszczę się – obiecała.

Wojkowski trafił do drużyny chłopaków. Już zacieramy ręce na myśl, co wymyśli Edyta, żeby odegrać się na muzykach.


Mateusz Wojkowski w The Voice of Poland

Mateusz Wojkowski w The Voice of Poland

Obsada The Voice of Poland 11

Obsada The Voice of Poland 11

Urszula Dudziak w The Voice of Poland 11

Urszula Dudziak w The Voice of Poland 11

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×