Szukaj

Edyta Górniak dopiero co wydała singiel, a już jest hitem! Diwa szykuje promocję, jakiej dawno nie było! Oj, będzie się działo!

Edyta Górniak nagrała nową piosenkę Król, która już jutro będzie miała swoją premierę w aż trzech rozgłośniach radiowych. To jednak nie koniec rewelacji! Diwa szykuje kolejne niespodzianki, o których opowiedziała na Instagramie.

Edyta Górniak Król piosenka

W środę, 14 sierpnia, swoją uroczystą premierę miał długo wyczekiwany, nowy singiel Edyty Górniak. Tym razem gwiazda zdecydowała się na współpracę ze słynnym polskim dj-em – Gromee’em. Duet stworzył piosenkę, którą już teraz wielu fanów okrzyknęło mianem „hitu 2019 roku”.

Piosenka Król premierowo została wykonana podczas festiwalu Top of the Top 2019 w Sopocie. Występ, choć świetny, nie do końca spełnił oczekiwania diwy, która słynie ze swojego profesjonalizmu. Artystka pomyliła jedną z fraz, i choć sprawnie wybrnęła z wpadki, po swoim – nagrodzonym wielkimi brawami występie – wyznała:

Mam nadzieję, że zapomnicie ten występ.

Zobacz: Tylko u nas! Edyta Górniak w Sopocie nie przyjęła Złotej Płyty. Znamy powód

Wręcz przeciwnie – internauci w komentarzach na YouTubie prześcigają się w komplementach pod adresem artystki i jej nowego dzieła:

  • Moim zdanie błąd odsłuchu, i tak była najlepsza, uwielbiam ją.
  • Każdy może się pomylić, może z emocji, może jakieś problemy, tym bardziej, że to nowa piosenka.
  • Przynajmniej na żywo, a nie playback i oszukiwanie ludzi.
  • Każdy ma prawo się pomylić, to jest realna osoba, a nie maszyna zaprogramowana na występ.

Premiera nowej piosenki Król Edyty Górniak

Machina promocyjna nowej piosenki Edyty Górniak ruszyła pełną parą. Już jutro, 15 sierpnia, utwór będzie miał uroczystą premierę w aż trzech największych polskich rozgłośniach radiowych. Niemalże w tym samym czasie wybrzmi w Radiu ZET, RMF FM i ESKA! Takie sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko, a jeśli mają miejsce, świadczą nie tylko o ogromnym zainteresowaniu publiczności, ale przede wszystkim o silnej pozycji artysty na rynku.

Uroczysta premiera to nie koniec rewelacji, jakie dla swoich wielbicieli przygotowała Edyta. Diwa, podczas dzisiejszej relacji live na Instagramie, przyznała, że ma w planach nagranie piosenki Król po angielsku. Niewykluczone, że do sieci trafi także oficjalny teledysk.

Przypomnijmy, że oficjalną wideografię Górniak zamykają dwa klipy do singla Your High, który ukazał się w 2014 roku.

Zobacz: Edyta Górniak przyłapana na plaży w Sopocie! Jak ona to robi, że ma 46 lat i żadnego cellulitu?


Edyta Górniak i Gromee – Król, okładka singlaEdyta Górniak - wystąpiła w Sopocie

Edyta Górniak - wystąpiła w Sopocie

Edyta Górniak - Sopot 2019

Edyta Górniak - Sopot 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×