Szukaj

Luksus na kółkach! Właśnie wydało się, w co wyposażony jest jej bus koncertowy Edyty Górniak. Szok!

Edyta Górniak autobus

Edyta Górniak autobus

Edyta Górniak w trasie koncertowej

Edyta Górniak to prawdziwa diwa. Podczas tegorocznej trasy koncertowej będzie podróżować specjalnym autobusem. W co będzie on wyposażony? 

Edyta Górniak przeżywa bardzo intensywny okres w życiu. Piosenkarka wystąpiła w programie Agent Gwiazdy, w trakcie którego przeszła duchową przemianę, a także pogodziła się z Kingą Rusin. Chociaż w reality-show pojawiła się tylko w dwóch odcinkach, po powrocie do domu zauważyła swoją wielką wewnętrzną przemianę:

Wewnętrznie bardzo się uspokoiłam. Zawierzyłam sobie. Zawierzyłam, że nie wszystko jest takie straszne, jak nam się wydaje. Wróciłam też inna, bo my się spotkałyśmy z Kingą po kilku latach i to spotkanie było piękne, bardzo wzruszające. Komunikacja i rozmowa jest bardzo ważna. Dzisiaj jesteśmy sobie dużo bardziej bliskie, niż kiedykolwiek mogłybyśmy przypuszczać – przyznała Edyta Górniak.

Piosenki gwiazdy nadal cieszą się niegasnącą popularnością, przez co diwa regularnie występuje na scenie, a także pojawia się w telewizjach śniadaniowych. Na co dzień pracuje więc nie tylko swoim krystalicznie czystym wizerunkiem, ale przede wszystkim potężnym głosem. Nic więc dziwnego, że Edytka robi co w jej mocy, by jak najlepiej go pielęgnować i odpowiednio o niego dbać.

Jak informuje Fakt, jest to powód, dla którego gwiazda w trasę wybierze się busem wyposażonym w luksusowym stylu:

Fakt dowiedział się, że oprócz telewizorów, skórzanych foteli i wyciskarki do soku w aucie zostaną zamontowane specjalne nawilżacze powietrza. I to one zadbają o wytworzenie idealnego mikroklimatu dla głosu Górniak – czytamy w gazecie.

Dzięki temu, że w pojeździe wilgotność powietrza będzie mogła sięgnąć nawet do 70 procent,  następnego dnia struny głosowe polskiej ikony Eurowizji odpowiednio się zregenerują, a piosenkarka będzie mogła dać z siebie wszystko podczas kolejnego występu. Wartość pojazdu wyceniona jest na 800 tysięcy złotych.

Zdecydowalibyście się podróżować takim pojazdem?

Agnieszka Hyży i Edyta Górniak w identycznych kreacjach! Modowy pojedynek na szczycie!

Z kim Edyta Górniak nie chciała wystąpić w “Agencie”? To bardzo długa lista!

W 4. odcinku “Agent – Gwiazdy 4” emocje sięgały zenitu! Widzowie nie wierzyli, gdy odpadła…


Edyta Górniak w sukience w panterkę

Edyta Górniak w sukience w panterkę

Edyta Górniak żartuje z Dariusza K.

Edyta Górniak żartuje z Dariusza K.

Edyta Górniak, Rafał Jonkisz, Viola Kołakowska – Agent Gwiazdy 4

Edyta Górniak, Rafał Jonkisz, Viola Kołakowska – Agent Gwiazdy 4

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×