Edyta Górniak zaczęła pisać scenariusz do filmu o sobie: „Mogłabym opowiadać te historie bez końca”. Kogo widzi w głównej roli?

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak w nowym wywiadzie skomentowała film o samej sobie. Czy już zaczęła pisać scenariusz i kto w jej ocenie mógłby zagrać główną rolę?

Edyta Górniak pierwsze kroki w branży muzycznej stawiała w 1986 roku. Debiutowała w założonym przez siebie zespole System B. Cztery lata później wzięła udział w 27. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu w koncercie Debiuty, gdzie doceniono jej talent. Podobnie jak w 1994 roku, gdy wzięła udział w konkursie Eurowizji. Zajęła wysokie, drugie miejsce. Do tej pory nikt nie pobił jej wyniku.

Edyta Górniak komentuje film o sobie. Już powstaje scenariusz

Górniak dba o swoich fanów, dla których prowadzi konta w mediach społecznościowych, a także udziela wywiadów. Niedawno opowiedziała o stracie materiału na płytę. Teraz skomentowała film o samej sobie. Jak ujawniła Faktowi, jest za tym, by taka produkcja powstała. Zaczęła już nawet pisać scenariusz, którego na razie nie udało jej się skończyć:

Przepłynęło przez moją głowę parę razy, że mógłby powstać o mnie film. Bardzo cenię polskie kino i czasami jak oglądam polskie filmy myślę sobie: „O, ten mężczyzna mógłby zagrać tę osobę, ta dziewczyna tę…”. Zaczęłam nawet pisać scenariusz, ale to jest taka robota, że musiałabym chyba zrobić rok przerwy od wszystkiego i skupić się tylko na tym.

Edyta Górniak zdradziła, że w swojej biografii ma takie wątki, które z pewnością byłyby zaskoczeniem dla jej fanów:

 Są w moim życiu historie niezwykłe, śmieszne i takie, które zataczają koło. Mogłabym te historie opowiadać bez końca. Myślę, że jeśli ludzie chcieliby zanurzyć się w to, co ukształtowało moją duszę i co ulepiało ten charakter, osobę, trzeba by zajrzeć do samego początku, tam był bardzo kluczowy moment w dzieciństwie, dosyć szokujący. I żeby to zrozumieć, trzeba by wprowadzić ludzie w historię moich rodziców, która okazała się niespełniona. Zresztą historia mojego syna też jest niesamowita, w jego ciele płyną cztery rodzaje krwi.

Piosenkarka wypowiedziała się też na temat aktorki, która mogłaby się w nią wcielić. Gdy prowadzący zapytał, czy widziałaby w tej roli Magdalenę Boczarską, gwiazda odparła, że być może byłby to dobry wybór.

Obejrzelibyście film o Edycie Górniak?


Edyta Górniak w Pytaniu na śniadanie

Edyta Górniak w Pytaniu na śniadanie

Alicja Tracz, Edyta Górniak, Roksana Węgiel - Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021

Alicja Tracz, Edyta Górniak, Roksana Węgiel - Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021

Edyta Górniak - Jesienna ramówka TVP 2021

Edyta Górniak - Jesienna ramówka TVP 2021

Komentarze

 • Gagunia pisze:

  pani Górniak jak zwykle odleciała.Nie mogę tylko pojąć skąd ma tyle fanów którzy wierzą w brednie wypowiadane przez Edzie.

 • Renata pisze:

  No jak kto?! Edzia:)))))

 • Przyjaciel pisze:

  Edyta Górniak jest i będzie całe swoje życie Gwiazdą muzyki. To jest bardzo dobry sposób na szczęśliwe bogate życie artystki. Głos ma piękny i przemiły talent. Kobieta sukcesu.

 • Oj Edzia pisze:

  Z piosenkarki stała się celebrytką. Dobry sposób na zarabianie hajsu. Fani sikają z radości, gdy wyda przeróbkę swojej starej piosenki. Żenada jak nisko można upaść.

 • Julia. pisze:

  Super projekt film o Edycie Górniak. Życiorys ma interesujący. Kariera piosenkarki jest ciekawa jest kobietą sukcesu szczęścia w życiu zawodowym.

  • Słoneczko pisze:

   Celebrytka, a nie piosenkarka. Żyje z udziału w programach rozrywkowych, letnich festiwali disco polo i dziennikarzy, którzy ratują jej tyłek publikując ploteczki na jej temat o rzekomych kolejnych młodych kochankach. Kurski się w niej podkochuje od małego, więc mimo jej szkodliwych wypowiedzi i działan w czasie pandemii co jakis czas pojawia się jako „wielka gwiazda TVPis”. Łatwizna to jej drugie imię.

 • Gośc pisze:

  Już się kompletnie w tępej łepetynie poprzewracało, kogo obchodzi jej życie

 • NATALIA pisze:

  Piękna jak zawsze,pomyślności

 • Gość 66 pisze:

  Myślę,że jej biografia jest na tyle ciekawa że film cieszył by się dużym powodzeniem.W końcu jest od wielu lat najlepszą polską wokalistką.Życie miała różnorodne,mieszkała też za granicą.Na pewno jest ciekawszą osobą niż Zenek.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×