Edyta Górniak skomentowała coming out Piaska. Nie ukrywa, że jest rozczarowana. „Dla mnie to nie było tajemnicą”

Edyta Górniak i Andrzej Piaseczny

Edyta Górniak i Andrzej Piaseczny

Edyta Górniak zdecydowała się skomentować coming out Andrzeja Piasecznego. W rozmowie z Faktem nie ukrywała, że jest rozczarowana zachowaniem kolegi z The Voice.

Andrzej Piaseczny kilka tygodni temu publicznie wyznał, że jest gejem. Coming out znanego artysty odbił się szerokim echem w mediach. Zwłaszcza że jeszcze kilka lat temu piosenkarz chwalił się trwałą relacją z tajemniczą Mirką, z którą zapozował na okładce Vivy!. Związek pary był jednym z najbardziej enigmatycznych w polskim show-biznesie. Nikt ich nigdy nie widział, nie pokazywali się razem, a nawet nigdy po wywiadzie nie zdecydowali się na kolejne wspólne opowieści.

Wyjście z szafy kolegi po fachu skomentowała Edyta Górniak, która od lat wspiera społeczność LGBT. Gwiazda wielokrotnie wyrażała swoje poparcie dla Parad Równości, zagrała koncert w warszawskim klubie dla gejów i udzieliła wywiadu magazynowi Replika, który traktuje o sprawach homoseksualistów.

Diwa nie ukrywa, że postawa Piaska lekko ją rozczarowała. Dlaczego? O wszystkim opowiedziała w najnowszym wywiadzie.

Edyta Górniak komentuje coming out Piaska

W rozmowie z Faktem Edyta Górniak, która z Piasecznym siedziała w jury programu The Voice of Poland, zdradziła, jak odbiera wyznanie Andrzeja, że jest gejem. Czy to, co zrobił, według niej to akt odwagi, coś, z czego powinien być dumny?

Nie, nie uważam, że to, co zrobił, powinno być odbierane w kategoriach w jakiejś wielkiej odwagi, czegoś wielkiego, gdyby uratował jakieś schronisko dla zwierząt, to miałby powód być dumnym, w innym wypadku, jeśli zdecydował się po prostu z tym nie kryć, to powinno to być naturalne, ludzie robią z tego wielkie wydarzenie, a przecież uważam, że większym wydarzeniem było coś innego, co zrobił, o czym nie chcę rozmawiać, bo tak jak mówiłam, uczę się nie oceniać. Nie było to zgodne ze mną i z wieloma ludźmi, to co zostało wyreżyserowane na naszych jakby oczach – przypomniała wideo, na którym Piasek ostrzegał ze szpitala przed koronawirusem.

Kontynuując wypowiedź, podkreśliła, że już od dawna wiedziała o tym, że Piaseczny jest gejem:

Natomiast Andrzej wobec mnie był zawsze bardzo miły. Dla mnie to, o czym dowiedziała się większość Polski nie było tajemnicą przez długie lata. Jeśli to był akt odwagi jego zdaniem, to widocznie tak do tego podchodzi. Dla mnie nie jest to nic nadzwyczajnego. Jakby uratował jakieś schronisko dla zwierząt to no faktycznie, a tak ja nie widzę jakichś różnic, dla mnie nie ma tych podziałów, po prostu, ty zasypiasz przy kobiecie, ty zasypiasz przy mężczyźnie […].  Cieszmy się tymi różnicami, a nie wytykajmy ich jako wady. Po prostu.

Edyta Górniak po raz kolejny zaskakuje.


Edyta Górniak i Andrzej Piasek Piaseczny na

Edyta Górniak i Andrzej Piasek Piaseczny na "Koncercie dla M."

Andrzej Piaseczny i Edyta Górniak

Andrzej Piaseczny i Edyta Górniak

Edyta Górniak, Tomson i Baron oraz Andrzej Piaseczny przyłapani przez paparazzi

Edyta Górniak, Tomson i Baron oraz Andrzej Piaseczny przyłapani przez paparazzi

Komentarze

 • Edzia kłamczuszek pisze:

  Tolarancja dla odmienności – co ona bredzi??! Górniak, kazdy kto miał z toba do czynienia wie dobrze, że jesteś wyjątkowo nietolerancyjną osoba, a do tego narcystyczną i interesowną. a to, ze gejów lubisz….masz jednego w swojej ekipie, więc… Nie mów więc o tolerowaniu odmienności i różnic, bo sie ośmieszasz!!!

  • Statystka pisze:

   Spróbuj mieć w czymś odmienne zdanie od niej, to zobaczysz jaka jest „tolerancyjna”. To największy baran polskiego szołbiznesu, który uważa że wszyscy inni to są barany.

 • Gość pisze:

  Takowych jak jego jest wiecej .

 • Gość pisze:

  Ale promocja płyty udała się więc cel uświęca środki. Jako wieloletnia fanka Andrzeja, czuję się rozczarowana. Nie jego orientacją, bo o tym wiedzą od zawsze wszyscy tani. Uważam, że wybrał zły czas na takie wyznanie. Wiele osób odebrało je jako nieszczere i uważa, że służyło ono przede wszystkim promicji płyty. Słabe to.

 • Yummy pisze:

  Przedwczoraj wyszło, że Górniak zapomniała o tym, że Rafał występował. Fani musieli jej przypomnieć, że Rafałek wystąpił….Czaicie to?

  • Gość1 pisze:

   Edzia to psychiczna egocentryczka. Średnia wieku jej fanów to 20 lat.

 • Gość pisze:

  Wiedziała ale nie powiedziała. W sumie to ma racje

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×