Edyta Górniak oszalała na punkcie córki Joanny Krupy. „Jest podobna do…” A to zaskoczenie

Edyta Górniak o córce Joanny Krupy

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcia córki. Edyta Górniak zareagowała niemal natychmiast. W jednym z komentarzy przyznała, do kogo jej zdaniem jest podobna córka modelki.

Edyta Górniak i Joanna Krupa przyjaźnią się od lat. Chociaż obecnie mieszkają na innych kontynentach, wciąż żywią do siebie wielką sympatię i co jakiś czas się spotykają. Nic więc dziwnego, że kiedy gwiazda Top model ogłosiła radosną wiadomość o tym, że została mamą, piosenkarka była jedną z osób, która nie potrafiła ukryć swojej radości.

Zobacz: Wiemy, ile Joanna Krupa zapłaciła za poród i gdzie rodziła! Na ten sam luksus postawiły Madonna i Victoria Beckham

Edyta Górniak zachwyca się dzieckiem Joanny Krupy. Co powiedziała?

Joanna Krupa w poniedziałek pochwaliła się kolejną serią zdjęć, na których towarzyszy jej córeczka. W opisie przyznała, że nie może powstrzymać się od dzielenia się ze światem swoim szczęściem.

Przepraszam, ale nie mogę się oprzeć publikowaniu zdjęć mojego małego aniołka Asha-Leigh Presley Nunes – skomentowała gwiazda Top model.

Zobacz: Joanna Krupa urodziła! Mąż modelki pokazał jej zdjęcie z córką prosto ze szpitala. Jakie imię otrzymała dziewczynka?

Górniak była jedną z osób, która zareagowała na ten wpis. Przyznała, że bardzo się cieszy z pojawienia się maleństwa na świecie. Wspomniała, że jest szczęśliwa, że wreszcie może zobaczyć dziewczynkę:

 Nie mogę sobie nawet wyobrazić, jakie szczęście przepełnia teraz Wasze serca. Jeszcze niedawno całowałam tą małą dziewczynkę, kiedy była w twoim brzuszku. Nawet rozmawiałyśmy. I w końcu mogę zobaczyć jej piękną twarz. Gratulacje ode mnie i Allana.

Piosenkarka podkreśliła, że Asha jest bardzo podobna do mamy Joanny Krupy – Jolanty:

Jest taka podobna do Babci Joli, że szok.

Joanna Krupa z Jolantą Krupą w Dzień Dobry TVN

Joanna Krupa z Jolantą Krupą w Dzień Dobry TVN

Komentarze Edyty nie pozostały bez odpowiedzi szczęśliwych rodziców. Wyznali,  że dziewczynka będzie bardzo podekscytowana gdy pozna swoją ciocię.

Zobacz: Siostra Joanny Krupy pokazała film z małą Ashą Leigh. Ten czarujący uśmiech rozczuli was do łez


Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córeczki

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córeczki

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córeczki

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córeczki

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córeczki. Edyta Górniak reaguje

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie córeczki. Edyta Górniak reaguje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×