Szukaj

Najpierw nowy dom, a teraz to. U Edyty Górniak wielkie zmiany po przeprowadzce w góry

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak kupiła dom w górach. Wraz z przeprowadzką podjęła przełomową decyzję, o której opowiedziała w tabloidzie. Odważnie!

Edyta Górniak co jakiś czas dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami. Ostatnio ujawniła swoje wspomnienia z trasy koncertowej sprzed dwóch lat. Podczas jednej z relacji na żywo na Instagramie powiedziała, że koncert w Gdańsku był dla niej szczególnie trudny. Krótko przed nim straciła ciążę. Pomimo tego zdecydowała się wystąpić:

Wasza wdzięczność po koncertach była tak wielka, za co bardzo dziękuje. Ale wy nawet nie wiecie jak bardzo pomogliście mi. To dzisiaj wam mogę powiedzieć. Po dwóch latach. Zobaczyłam te zdjęcia i tam jestem taka pulchna na tych zdjęciach z Gdańska. Dlatego, że chwilę wcześniej właśnie utraciłam tą ciążę. Nieświadomie daliście mi bardzo duże wsparcie i za to bardzo bardzo dziękuję. Ale tak widocznie musiało być.

Niedawno artystka przeprowadziła się w góry. Wybrała dom w Zakopanem, który otoczony jest przepięknym ogrodem, z okien widać szczyt Tatr. We wnętrzach przeważają naturalne drewno i biel. Piosenkarka w jednym z wywiadów wyznała, że w jej nowym mieszkaniu elektronika została ograniczona do minimum.

Urządziłam je w stylu minimalistycznym, zgodnie z filozofią zen […] Jestem zmęczona wpatrywaniem się w ekrany, przewijaniem, klikaniem. Za dużo tam jest informacji. To wprowadza w głowie i sercu bałagan — mówiła w rozmowie z Fleszem.

Edyta Górniak chce nauczyć się jazdy konnej

Górniak nie tylko planuje ograniczyć korzystanie z urządzeń elektrycznych, ale także myśli, by nauczyć się nowej aktywności. Jakiej? Diwa chce rozpocząć lekcje jazdy konnej. Chociaż wie, że wymaga to od niej dobrej kondycji fizycznej, nie traci optymizmu:

Przymierzam się do nauki jazdy konno. Wiem, że byłoby to wyzwanie, bo to trudna aktywność i wymaga kondycji, której na razie zdecydowanie nie mam, ale uwielbiam przebywać z końmi, głaskać je, obserwować, daje mi to dużo spokoju ducha — komentuje w Fakcie piosenkarka.

Edyta Górniak dodaje, że kiedyś bała się zwierząt. W pewnym momencie swojego życia pokonała swoją fobię:

Zawsze bałam się dużych zwierząt, ale po odwiedzinach sanatorium dla słoni w Tajlandii mój lęk trochę osłabł — dodała gwiazda.

Trzymamy kciuki, by gwieździe udało się zrealizować swoje postanowienia.


Edyta Górniak zachwycona występem Przemysława Pajdaka

Edyta Górniak zachwycona występem Przemysława Pajdaka

Edyta Górniak na jesiennej ramówce TVP 2020

Edyta Górniak na jesiennej ramówce TVP 2020

The Voice of Poland - Urszula Dudziak i Edyta Górniak

The Voice of Poland - Urszula Dudziak i Edyta Górniak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×