Edyta Górniak kupiła penthouse! Pożegnała Los Angeles i zamieszkała w niewyobrażalnych luksusach w Warszawie!

Zdjęcie (1) Edyta Górniak kupiła penthouse! Pożegnała Los Angeles i zamieszkała w niewyobrażalnych luksusach w Warszawie!

[1/13] Edyta Górniak – Targi Beauty 2018

Zdjęcie (2) Edyta Górniak kupiła penthouse! Pożegnała Los Angeles i zamieszkała w niewyobrażalnych luksusach w Warszawie!

[2/13] Edyta Górniak w dresie i bez makijażu spotkała się z synem

Zdjęcie (3) Edyta Górniak kupiła penthouse! Pożegnała Los Angeles i zamieszkała w niewyobrażalnych luksusach w Warszawie!

[3/13] Edyta Górniak i Mateusz Zalewski w szpitalu. Pierwsze zdjęcia pary

Zdjęcie (4) Edyta Górniak kupiła penthouse! Pożegnała Los Angeles i zamieszkała w niewyobrażalnych luksusach w Warszawie!

[4/13] Edyta Górniak i Mateusz Zalewski w szpitalu. Pierwsze zdjęcia pary

Zdjęcie (5) Edyta Górniak kupiła penthouse! Pożegnała Los Angeles i zamieszkała w niewyobrażalnych luksusach w Warszawie!

[5/13] Edyta Górniak i Mateusz Zalewski w szpitalu. Pierwsze zdjęcia pary

Zdjęcie (6) Edyta Górniak kupiła penthouse! Pożegnała Los Angeles i zamieszkała w niewyobrażalnych luksusach w Warszawie!

[6/13] Edyta Górniak w dresie i bez makijażu

Zdjęcie (7) Edyta Górniak kupiła penthouse! Pożegnała Los Angeles i zamieszkała w niewyobrażalnych luksusach w Warszawie!

[7/13] Edyta Górniak na próbie w Sopocie

Zdjęcie (8) Edyta Górniak kupiła penthouse! Pożegnała Los Angeles i zamieszkała w niewyobrażalnych luksusach w Warszawie!

[8/13] Edyta Górniak – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Zdjęcie (9) Edyta Górniak kupiła penthouse! Pożegnała Los Angeles i zamieszkała w niewyobrażalnych luksusach w Warszawie!

[9/13] Edyta Górniak – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Zdjęcie (10) Edyta Górniak kupiła penthouse! Pożegnała Los Angeles i zamieszkała w niewyobrażalnych luksusach w Warszawie!

[10/13] Edyta Górniak w lateksowym komplecie na festiwalu w Sopocie 2018

Zdjęcie (11) Edyta Górniak kupiła penthouse! Pożegnała Los Angeles i zamieszkała w niewyobrażalnych luksusach w Warszawie!

[11/13] Allan Krupa wspiera Edytę Górniak w trudnych chwilach

Zdjęcie (12) Edyta Górniak kupiła penthouse! Pożegnała Los Angeles i zamieszkała w niewyobrażalnych luksusach w Warszawie!

[12/13] Edyta Górniak w TVN24 w letniej stylizacji

Zdjęcie (13) Edyta Górniak kupiła penthouse! Pożegnała Los Angeles i zamieszkała w niewyobrażalnych luksusach w Warszawie!

[13/13] Edyta Górniak z telefonem

Komentarze

×