Szukaj

Szokujący przełom w związku Edyty Górniak i Williama! Padły odważne słowa!

Edyta Górniak i William rozstali się

Edyta Górniak i William rozstali się?

Edyta Górniak nie ma szczęścia do mężczyzn. Każdy dotychczasowy związek gwiazdy prędzej czy później zakończył się w atmosferze skandalu. Wyjątkiem była przedostatnia relacja, z Piotrem Schrammem – po rozstaniu zarówno Edyta, jak i Piotr opublikowali wspólne oświadczenia, w których podziękowali sobie za kilkuletnią relację, zostali przyjaciółmi. Po rozłące z prawnikiem, Edyta opowiadała w wywiadach, że nie jest gotowa na kolejne związki. Czas jednak zweryfikował jej stosunek do mężczyzn.

Edyta Górniak o Piotrze Schrammie: Żyliśmy w przyjaźni od ponad roku…

Na początku wakacji Edyta zdradziła, że jej serce skradł tajemniczy Irlandczyk. Sukcesywnie pokazywała kolejne, coraz więcej zdradzające zdjęcia. Okazało się, że mężczyzną z romantycznych fotografii jest niejaki William, początkujący aktor po 30-tce, który podobno dla diwy zaczął naukę języka polskiego i przeprowadził się do jej willi w Los Angeles. William miał również zajmować się Allanem na czas nieobecności gwiazdy w USA, kiedy realizowała zawodowe zobowiązania w Polsce.

Wszystko wskazuje na to, że Edyta Górniak i William nie są już parą. Artystka opublikowała wpis, w którym dziękuje Bogu praktycznie za wszystko i prosi o “nigdy więcej miłości do mężczyzny”. Wpis kwituje mocnymi słowami – “mam dość”:

Dziękuję Ci Boże za danie mi syna, bo mam powód, by żyć, być mądrą i silną. Dziękuję Ci za muzykę, bo dzięki niej czasem mogę być bliżej Ciebie. Dziękuję ci za kontakty z ludźmi, bo możemy dzielić się magią i czasem zbliżać do siebie. Dziękuję ci za silne zmysły, dzięki którym mogę doceniać każdy moment mojej podróży. Lecz Boże, nigdy więcej miłości do mężczyzny. Nigdy więcej zaufania. Mam dość.

Czy to już koniec? A może Edyta i William wrócą do siebie, w końcu planowali razem spędzić święta Bożego Narodzenia i Sylwestra w Polsce.

Wydało się! To Edyta Górniak miała zaśpiewać „Niech żyje bal” na jubileuszu Maryli Rodowicz! Dlaczego ostatecznie wystąpiła Dorota Rabczewska?

Partner Edyty Górniak - jak wygląda?

Partner Edyty Górniak – jak wygląda?

Edyta Górniak z nowym partnerem

Edyta Górniak z nowym partnerem

Edyta Górniak z nowym partnerem

Edyta Górniak z nowym partnerem


Twoja ulubiona piosenka Edyty Górniak to…

×