Szukaj

Edyta Górniak odnalazła na planie „Agenta Gwiazdy” swoją bratnią duszę! Jej nowa przyjaciółka to wielka niespodzianka!

Edyta Górniak w Agent Gwiazdy 4

Edyta Górniak w Agent Gwiazdy 4

 

Edyta Górniak zaprzyjaźniła się z Violą Kołakowską?

Edyta Górniak podczas nagrywania nowego Agenta Gwiazdy, wśród uczestników show, odnalazła nową przyjaciółkę. Jest nią Viola Kołakowska, która potwierdziła swoją sympatię do Edyty w miłym wpisie na Instagramie.

Edyta Górniak wzięła udział w nowym sezonie programu TVN Agent Gwiazdy. Dla wokalistki nie było to łatwe zadanie, bowiem w czasie nagrywania zdjęć na Wyspach Kanaryjskich, Edyta miała wcześniej podpisane zobowiązania koncertowe w Polsce. Artystka realizowała właśnie swoją cudowną akustyczna trasę koncertową. W związku z tym gwiazda często znikała z planu, aby dać koncert w Polsce. Mimo tak napiętego grafiku Edyta zdążyła się zaprzyjaźnić z jedną z uczestniczek show.

Wyczerpana, chora, lecz głęboko szczęśliwa, że tak wiele pięknych projektów udało mi się w zeszłym roku dla Was zrealizować. Trasa letnia, koncert poświęcony pamięci Pana Wodeckiego, Gala Boxu, JTM, Opole, Sopot, 3 premiery utwórów filmowych, Sylwester, 100’lecie niepodległości Wielkopolski w Poznaniu, „koncert Miłosny” w Gdańsku, Agent Gwiazd, Royal Albert Hall w Londynie.. i Trasa Akustyczna♥️✨ Pewnie coś pominęłam. Do tego przeprowadzka z Los Angeles, wybór szkoły wojskowej przez Allana i parę innych jeszcze, prywatnych, ważnych wątków…  – napisała Edyta w swoim długim poście.

Pod zwierzeniem piosenkarki pojawił się piękny wpis od Violi Kołakowskiej, który wyraźnie sugeruje, że obie panie po wspólnych przygodach w Agencie są bratnimi duszami.

Najdroższa moja duszyczko. Ty wiesz czekam na nasz wspólny cudowny rok Love You more. Pięknego 2019 roku. – napisała Viola

Zatem już wiadomo, że na planie nowego Agenta narodziła się piękna przyjaźń między Edytą Górniak, a Violą Kołakowską. Miejmy nadzieje, że ich znajomość rozkwitnie również poza programem. Bo przecież w polskim show biznesie nie jest łatwo o prawdziwą, szczerą i oddaną przyjaciółkę.

Edyta Górniak wbiła szpilę Mateuszowi Zalewskiemu. Sprytnie to sobie wymyśliła!

Edyta Górniak nagrana z ukrycia na imprezie noworocznej! Tak się bawi diwa, gdy nikt nie patrzy [WIDEO]

HOT! Edyta Górniak i Baron razem na lotnisku przyłapani przez paparazzi! Polecieli aż do Los Angeles!


Edyta Górniak - Agent Gwiazdy 4

Edyta Górniak - Agent Gwiazdy 4

Edyta Górniak na planie

Edyta Górniak na planie "Agent - Gwiazdy 4"

Edyta Górniak przed wylotem do Los Angeles

Edyta Górniak przed wylotem do Los Angeles

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×