Szukaj

Natalia Kukulska zbiera się do rozmowy z Edytą Górniak. Ma dla niej ofertę nie do odrzucenia

Edyta Górniak i Natalia Kukulska

Edyta Górniak i Natalia Kukulska

Edyta Górniak i Natalia Kukulska robią wielką karierę muzyczną. Gwiazdy jednak nigdy nie występowały razem na scenie. Czy przyszła pora na ich duet?

Polska scena muzyczna pełna jest wspaniałych wokalistek, jednak są takie, które zdecydowanie wyróżniają się na ich tle. Na pewno należą do nich Natalia Kukulska i Edyta Górniak. Obie mają na swoim koncie ogromne zawodowe sukcesy, a za sobą wielką rzeszę wiernych fanów. Każda z nich przygodą z muzyką zaczynała już jako bardzo mała dziewczynka. Do show-biznesu trafiły w latach 90. Edyta zyskała popularność i uznanie, gdy po raz pierwszy pojawiła się na festiwalu w Opolu w 1990 roku. To właśnie wtedy jej głosem zachwyciła się także Natalia Kukulska.

Chociaż artystki działają w branży od lat i cieszą się uznaniem wśród słuchaczy, to nigdy niedane im było się zaprzyjaźnić. Poróżniło je życie prywatne Górniak, które nie należało do spokojnych. Wokalistka nie miała szczęścia w miłości, a przez pewien czas była związana z mężczyznami, którzy przyjaźnili się z Natalią.

Natalia Kukulska i Edyta Górniak połączą siły na scenie?

Natalia Kukulska od 20 lat jest szczęśliwą żoną i matką. Niestety Edyta ma za sobą kilka nieudanych związków. Artystka spotykała się między innymi z kompozytorem Adamem Sztabą, który już wtedy przyjaźnił się z Kukulską. Gdy jej koleżanka po fachu zaczęła spotykać się z Dariuszem Krupą, z którym Natalię i jej męża łączyły bardzo ciepłe relacje, to córka Jarosława Kukulskiego nie miała dobrego przeczucia.

Wiedziała, że Edyta była związana z Adamem Sztabą, z którym Natalia przyjaźni się do dzisiaj. Pamiętała, że kiedy się rozstawali, spakowała go i wystawiła jego rzeczy za drzwi, a on nie miał się gdzie podziać. Mieszkał w samochodzie – zdradził informator z otoczenia piosenkarki w „Na żywo”.

Edyta i Dariusz doczekali się syna, ale ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Ich rozstanie było jednym z najbardziej komentowanych skandali w tamtych latach, a zakochani nie rozeszli się w miłej atmosferze. Teraz po tych przykrych wydarzeniach zostały już tylko wspomnienia. Natalia, która jako młoda dziewczyna fascynowała się Górniak, podobno myśli bardzo poważnie o tym, by zaproponować jej współpracę. Ponoć autorka hitu Miau zbiera się, by zadzwoń do diwy z konkretną propozycją.

Natalia nie wyklucza nawet współpracy z Edytą. Nie złożyła jeszcze propozycji, ale sentyment sprawia, że coraz częściej o tym myśli. Jest zdania, że byłoby to ciekawe połączenie i ważne spotkanie dwóch dojrzałych kobiet, które wiedzą, czego chcą – ujawnia informator „Na żywo”.

Duet tych dwóch artystek zapewne byłby prawdziwą gratką dla fanów polskiej muzyki. Zwłaszcza że obie pracują tylko z najlepszymi. Miejmy nadzieję, że doniesienia kiedyś się potwierdzą i zobaczymy artystki razem na scenie. Póki co jedyne wspólne zdjęcia gwiazd to te z konferencji TVP, na której promowały Bitwę na głosy w 2012 roku.


Natalia Kukulska, Edyta Górniak i siostry Przybysz

Natalia Kukulska, Edyta Górniak i siostry Przybysz

Ślub Natalii Kukulskiej. Edyta Górniak i Adam Sztaba (12/02/1999)

Ślub Natalii Kukulskiej. Edyta Górniak i Adam Sztaba (12/02/1999)

Natalia Kukulska przed studiem Dzień Dobry TVN

Natalia Kukulska przed studiem Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Edyta najpierw musi się podleczyć u psychiatry bo jej poglądy mogą zaszkodzić Natalii.

 • Gość pisze:

  Obie pomyslaly ze pandemia im nie przeszkadza.

 • Gość pisze:

  Jedna przy drugiej ,chca sie wybic .

 • Gość pisze:

  jest coś w twarzach moich kuzynek co je wyróżnia od innych kobiet i da sie je rozpoznać błyskawicznie ale nie o tym chciałem Nikt z nas nie wie co bedzie za pół roku ale zacząc mogą poprostu coś wspólnie robić nawet bym powiedział ze by sie przydało bo Edyta otacza sie takimi ludzmi że poprostu to nie skonczy sie dobrze jeżeli nie zacznie coś robić z kimś takim jak Natalia w koncu Eda też jest muzykiem a to jest taki świat troszke z pogranicza.Ja zawsze mówie że jak chcesz poznać nature człowieka zobacz jakiej muzyki słucha a dowiesz sie wszystkiego błyskawicznie a jak gra czy spiewa to posłuchaj co gra i spiewa jaki rodzaj muzyki i jakie teksty bo to wszystko jest w ludzkiej naturze i poprzez muzyke wyłazi wszystko,ja jestem wychowany na muzyce Chopina i moi kuzyni i kuzynki tak samo bo do jednego pszedszkola wszyscy zesmy chodzili mam na myśli tych ze strony ojca mojej matki…..

  • Gość pisze:

   Znam Natalie, i znam jej zdaniem. I to co pierdzielicie w tych mediach to jest fake news!!!! Się wodule nie zapowiada na żadną współpracę z Edytą

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×