Przystojny Mateusz stracił głowę dla Edyty Górniak! Za kulisami festiwalu w Sopocie nie odstępował jej na krok!

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski zdjęcia paparazzi

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski zdjęcia paparazzi

Co Edyta Górniak i Mateusz Zalewski robili za kulisami festiwalu w Sopocie?

O romansie Edyty Górniak mówi się ostatnio sporo. Gwiazda nigdy nie miała szczęścia do mężczyzn, a jej hollywoodzki romans z przystojnym Williamem zakończył się fiaskiem. Diwa błagała wtedy Boga, żeby nigdy więcej nie obdarzał jej miłością do mężczyzny, bo, kolokwialnie rzecz ujmując, ma ich już po prostu powyżej uszu. Siły wyższe, jakkolwiek by ich nie nazywać, zwykle dają nam dokładnie to, czego nie chcemy, ale trudno powiedzieć, żeby Górniak kiepsko wyszła na tym „interesie”. Zakochała się z wzajemnością w przystojnym kierowcy rajdowym, Mateuszu Zalewskim i wreszcie jest szczęśliwa.

Para właśnie po raz pierwszy zadebiutowała oficjalnie w show-biznesie. Poniekąd. Przyłapano ich bowiem podczas prób do Sopot Top of the Top 2018. Mateusz przywiózł diwę i jej syna na próbę, a później dotrzymywał Allanowi Krupie towarzystwa, gdy Edyta przejmowała scenę i dawała popis swoich możliwości. Na pierwszy rzut oka widać, że doskonale czują się w swoim towarzystwie, a Allan ma świetny kontakt z Mateuszem.

Zakochani niedawno wrócili z egzotycznej Tajlandii, do której uciekli na krótkie wakacje. Edyta pochwaliła się wtedy pierwszym zdjęciem Zalewskiego na swoim Instagramie, wzbudzając spore zainteresowanie mediów i ogromną radość wśród fanów.

Myślicie, że tym razem to ten „jedyny”? Kto jak to, ale Edyta zdecydowanie na to zasługuje.

Cała w lateksie Edyta Górniak jako seksowny wamp w Sopocie! Publiczność aż przecierała oczy z wrażenia!

Edyta Górniak z ukochanym relaksują się w Sopocie przy winku! To musi być miłość!

Na te zdjęcia czekał cały show-biznes! Edyta Górniak przyłapana w objęciach przystojnego ukochanego! Tak ją wspiera w ciężkich chwilach


Mateusz Zalewski i Edyta Górniak na próbie w Sopocie

Mateusz Zalewski i Edyta Górniak na próbie w Sopocie

Edyta Górniak na próbie w Sopocie

Edyta Górniak na próbie w Sopocie

Mateusz Zalewski w Sopocie

Mateusz Zalewski w Sopocie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×