Szukaj

Edyta Górniak dostała ekskluzywny prezent od Kingi Rusin. Zawartość niezwykle ją zachwyciła

Edyta Górniak i Kinga Rusin

Edyta Górniak i Kinga Rusin

Kinga Rusin i Edyta Górniak – między tymi dwoma gwiazdami nie raz dochodziło do sprzeczek. Jednak to już przeszłość. Dziennikarka i piosenkarka ostatnio bardzo się do siebie zbliżyły.

Jeszcze rok temu Kinga Rusin i Edyta Górniak nie przepadały ze sobą. Unikały kontaktów i wspólnych rozmów, a wszystko to przez starcie, które miało miejsce w 2014 roku.

Zaczęło się w Dzień Dobry TVN, gdzie Edyta została zapytana o życie prywatne – o datę ślubu z ówczesnym partnerem, Piotrem Schrammem. Pytanie nie przypadło piosenkarce do gustu. Co więcej zareagowała na nie bardzo ostro. Doszło nawet do tego, że odmawiała zaproszeń do wydań, które prowadziła Kinga Rusin.

Na szczęście z czasem niemiłe wspomnienia zaczęły blaknąć. Nikt już nie pamięta kilkusekundowego spięcia na wizji. Ba, obie panie stały się nierozłączne. Według doniesień Rewii, nie ma dnia, żeby gwiazdy do siebie nie dzwoniły. Bardzo chętnie konsultują ze sobą różne decyzje, wymieniają się poglądami lub po prostu umawiają na babskie pogaduchy przy matchy.

Doszło nawet do tego, że Kinga Rusin wysłała do Edyty Górniak wyjątkowo ekskluzywny prezent. Diwa otrzymała paczkę z ekologicznymi kosmetykami dziennikarki, które od lat podbijają polski rynek. Gwiazda TVN-u poprosiła swoją koleżankę z planu reality-show, by osobiście przetestowała produkty jej marki. Podobno od razu przypadły wokalistce do gustu.

Cieszę się, że polubiła moje produkty – skwitowała Rusin z uśmiechem.

Edyta Górniak liczy na zaproszenie na ślub Kingi Rusin

Edyta Górniak liczy na zaproszenie na ślub Kingi Rusin

Kinga Rusin i Edyta Górniak: co zakończyło konflikt gwiazd?

Przełom nastąpił, gdy Edyta Górniak zgodziła się wystąpić w programie telewizyjnym Agent Gwiazdy, którego prowadzącą jest Kinga Rusin. Obie gwiazdy spotkały się na lotnisku. To wokalistka wyciągnęła pierwsza dłoń na zgodę.

Podeszłam, przywitałam się z Kingą, podałam jej rękę, powiedziałam: „Dzień dobry, chyba lecimy na ten sam program”, a ona powiedziała: „Pomidor”. Wszyscy mamy klauzule poufności i wszyscy na pytania odpowiadali pomidor – powiedziała Edyta w rozmowie z Jastrząb Post.

Na planie programu zbliżyły się jeszcze bardziej. Kinga trzymała kciuki za Edytę, gdyż wiedziała, ile wysiłku wkładała w każdy, kolejny odcinek. Szczególnie mocno przeżyła chwilę rezygnacji diwy z programu i jej nagłe odejście. Jednak bardzo wspierała ją w tej decyzji. Te chwile bardzo zbliżyły je do siebie.

W programie pokazała siebie (przyp. red.Edyta) taką, jaka jest na co dzień. Pokazała, że jest normalnym człowiekiem walczącym ze swoimi słabościami – opowiada w wywiadzie dla Rewii Kinga Rusin.

Dziś udowadnia, że z życia trzeba czerpać pełnymi garściami i wyjaśniać nieporozumienia sprzed lat.


Kinga Rusin w bluzce z siecówki

Kinga Rusin w bluzce z siecówki

Kinga Rusin w zimowej stylizacji

Kinga Rusin w zimowej stylizacji

Edyta Górniak w Portugalii

Edyta Górniak w Portugalii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×