Istny pałac! W takim luksusowym penthousie Edyta Górniak zamieszka po powrocie do Polski!

Edyta Górniak jak mieszka?

Edyta Górniak jak mieszka?

Jak mieszka Edyta Górniak w Polsce?

Edyta Górniak od ponad 20 lat uchodzi za jedną z największych gwiazd w kraju. Na jej koncerty wciąż przychodzą tłumy fanów, a producenci telewizyjnych shows są gotowi zapłacić fortunę, by tylko mieć ją w swoim programie. W ostatnim czasie Górniak swoje życie dzieli pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi. Ciągłe loty, życie w trasie, ograniczony kontakt z rodziną, zobowiązania zawodowe, a ostatnio także nowa miłość spowodowały, że Edyta postanowiła wrócić do kraju. W tym celu rozpoczęła poszukiwania idealnego apartamentu nad Wisłą.

Magazyn Flesz ujawnił wymagania diwy. Jak musi wyglądać jej dom w Polsce? W jakich warunkach będzie mieszkać Edyta Górniak?

Edyta ponad wszystko ceni sobie komfort. Szuka lokum, w którym ona i jej syn będą czuli się bezpiecznie – wyznała bliska osoba z otoczenia gwiazdy.

Podobno artystka pod uwagę bierze aż trzy lokalizacje – Warszawę, Kraków, w którym mieszkała przed wylotem do USA, oraz Łódź – miasto jej ukochanego. Najbardziej prawdopodobne jest, że diwa osiedli się w stolicy, zresztą spotkała się już nawet z pośrednikiem biura nieruchomości, a nawet dyrekcją szkoły, do której niegdyś uczęszczał Allan:

Allan od dłuższego czasu prosił Edytę, aby mógł na rok wrócić do szkoły. Został tam swoich przyjaciół, za którymi tęskni – twierdzi znajomy gwiazdy.

Warto zaznaczyć, że kontynuacja edukacji, którą Allan rozpoczął w Kalifornii byłaby możliwa także w Polsce, bowiem program nauczania w międzynarodowych szkołach jest identyczny. Ostateczna decyzja w tej sprawie ma zapaść w sierpniu, kiedy to Allan wróci z obozu survivalowego.

Mieszkanie Edyty Górniak – jakie ma wymagania?

Edyta podobno oglądała już kilka inwestycji w Warszawie – dwupoziomowe penthouse’y i ponadstumetrowe apartamenty z dużym tarasem. Do listy wymagań Górniak zaliczają się:

  • ochrona w budynku,
  • basen,
  • siłownia,
  • podziemny garaż,
  • kameralna strefa relaksu.

Jeśli zaś chodzi o Allana, ważne dla niego jest by mieć pokój, w którym zmieści swój sprzęt muzyczny i konsolę, na której miksuje piosenki.

Krótko mówiąc, niezależnie od wyboru lokalizacji, Edyta zamieszka w miejscu, które ociekać będzie w luksusy.

Julia Wieniawa pochwaliła się swoim umeblowanym apartamentem! Wygląda jak domek dla Barbie!

Anna Lewandowska pokazała królewski pokoik swojej córeczki! Klara ma jak w bajce!

EXCLUSIVE: Lara Gessler tylko nam pokazała swoją willę! Zorganizowała w niej huczną domówkę! [WIDEO + ZDJĘCIA]

Pokój syna Odety Moro gotowy! Gwiazda pokazała jak go urządziła. Jest przepięknie!


Edyta Górniak – Opole 2018, Co mi Panie dasz?

Edyta Górniak – Opole 2018, Co mi Panie dasz?

Edyta Górniak na scenie – Opole 2018

Edyta Górniak na scenie – Opole 2018

Edyta Górniak i Allan Krupa - Opole 2018, próba przed trzecim koncertem

Edyta Górniak i Allan Krupa - Opole 2018, próba przed trzecim koncertem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×