Edyta Górniak w Polsce na randce z Davidem Fosterem! Wybrali się w romantyczne miejsce

Edyta Górniak i David Foster nagrywają płytę

Edyta Górniak i David Foster nagrywają płytę

Edyta Górniak i David Foster w Żelazowej Woli

Edyta Górniak i David Foster bardzo się ze sobą zaprzyjaźnili. Światowej sławy artysta jest zachwycony naszą polską wokalistką i obiecał, że stworzy dla niej prawdziwy hit na miarę Whitney Houston czy Diany Ross.

Gwiazda jest wdzięczna Davidowi i w podziękowaniu za jego pracę, a także ich prywatne relacje, zabrała go na wycieczkę do Żelazowej Woli, miejsce urodzenia Fryderyka Chopina. To nie tylko muzeum, ale także piękny park z robiącymi wrażeniem roślinami z całego świata. Jest tam bardzo romantycznie. Co więcej, okazało się, że David jest fanem polskiego kompozytora.

David jako pianista bardzo ceni sobie Chopina. Zabrałam go więc do Żelazowej Woli i pokazałam, gdzie urodził się nasz Fryderyk – powiedziała Faktowi Edyta

Zarówno dla naszej gwiazdy, jak i jej przyjaciela to były mile spędzone chwile. David bardzo przeżył wizytę w domu urodzenia kompozytora i przyznał się do tego Edycie.

To było bardzo piękne przeżycie. Dokładnie w tym pokoju, w którym urodził się Chopin, jest postawiony fortepian i David przy nim usiadł. Później wyznał mi, że to było dla niego bardzo wzruszające – dodaje diwa

Miło słyszeć, że zagraniczny gwiazdor docenia polskie talenty! Nie ma się co dziwić, takiego głosu, jak Edyta Górniak nie ma nikt!

Zobacz także: Tak Edyta Górniak bawi się w Polsce! Mamy zdjęcia z wystawnej imprezy! [GALERIA]

Edyta Górniak po konferencji z Davidem Fosterem

Edyta Górniak zabrała Davida Fostera do Żelazowej Woli


Edyta Górniak i David Foster na konferencj

Edyta Górniak i David Foster na konferencji

Edyta Górniak na Instagramie

Edyta Górniak na Instagramie

Edyta Górniak Oskary 2017

Edyta Górniak Oskary 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×