Szukaj

Odmłodzona Edyta Górniak w dwóch szałowych kreacjach na koncercie! Było bardzo kobieco i… bardzo chłopięco

Edyta Górniak koncert w Gdańsku

Edyta Górniak w Filharmonii Bałtyckiej

Na tę chwilę czekali wszyscy wierni fani Edyty Górniak. Boska diwa wreszcie zawitała do Trójmiasta, gdzie dała cudowny akustyczny koncert w pięknej Filharmonii Bałtyckiej. Bilety na show rozeszły się jak ciepłe bułeczki, zatem sala wypełniła się po brzegi fanami piosenkarki. Edyta nie zawiodła, jak zawsze zaprezentowała najwyższy kunszt wokalny wyglądając przy tym olśniewająco.

Edyta na swój koncert w Gdańsku przygotowała dwie przepiękne kreacje. Najpierw gwiazda pojawiła się w koronkowej złotej mini od Sylwii Romaniuk, która znakomicie podkreśliła jej zgrabną sylwetkę, w szczególności przepięknie długie nogi. Do tej sukienki piosenkarka dobrała pudrowe klasyczne szpilki.

Druga kreacja Edytki była całkowitym zaskoczeniem. Górniak pojawiła się bowiem w białej koszuli z czarną muchą pod szyją, na to włożyła aksamitną tunikę o długości mini. Zatem ponownie publiczność mogła podziwiać jej zgrabne nogi, zgrabną figurę oraz tym razem ciemne zmysłowe szpilki.

W której odsłonie gwiazda wyglądała piękniej?

Allan Krupa zaliczył swój wielki debiut w „Dzień Dobry TVN”! Edyta zbladła słuchając o jego planach na przyszłość! [WIDEO]

Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem „Dzień Dobry TVN” przyćmili wszystkie gwiazdy!

Trudne rozstanie Edyty Górniak z partnerem. Znamy powód


Czy Edyta Górniak jest ikoną gejów?

×