Szukaj

To, co Edyta Górniak napisała o Patricii Kazadi zaskoczy wielu. Mało kto wiedział, że są tak blisko

Edyta Górniak i Patricia Kazadi

Edyta Górniak i Patricia Kazadi

Edyta Górniak i Patricia Kazadi są przyjaciółkami. Diwa na Instagramie opublikowała wpis, w którym podziękowała seksownej piosenkarce. Przy okazji pochwaliła się ich wspólną imprezą w USA.

Edyta Górniak bardzo ostrożnie dobiera sobie przyjaciół i znajomych, zwłaszcza w świecie mediów. Gwiazda, która obecna jest na polskiej scenie od ponad 25 lat, może pochwalić się wiernym gronem fanów i kilkoma bardzo bliskimi, zaufanymi osobami w swoim otoczeniu. Okazuje się, że do tego zacnego grona, oprócz jej asystentki Magdy i współpracownika Marcina, zalicza się np. Patricia Kazadi.

Edyta Górniak i Patricia Kazadi przyjaźnią się. Podziękowania diwy

O tym, że Edyta Górniak i Patricia Kazadi przyjaźnią się, mogliśmy przekonać się podczas niedawnego balu TVN-u. Gdy ciemnoskóra piosenkarka wykonywała cover jednego z wielkich przebojów, na scenę nieoczekiwanie weszła Edyta. Diwa, jak gdyby nigdy nic, zaczęła tańczyć w rytm popularnej piosenki, przez co stała się największą, niespodziewaną atrakcją wieczoru.

Teraz okazuje się, że Górniak i Kazadi mają na swoim koncie więcej niż jedną wspólną szaloną noc w klubie. Na Instagramie Edytki pojawił się wpis, w którym podziękowała Patricii za „radości i mądrości”, a przy okazji wspomniała o wspólnej imprezie w Stanach Zjednoczonych, po jednej ze sportowych imprez:

Patysiu dziękuję Ci za Naszą kolejną przetańczoną noc. Chyba przy nikim tak się nie zapominam w spontaniczności, jak w Twoim towarzystwie. Tak po @nba jak na BAL’u @fundacjatvn. Jesteś cudownie giga pozytywną Duszą. Do tego piękną, pracowitą i mega zdolną. Dziękuję Ci za radości i mądrości @kazadi_official – napisała Edyta (pisownia oryginalna).

Wielu internautów pogratulowało gwiazdom świetnej relacji. Nie obyło się także bez kilku komentarzy sugerujących, że wpis Górniak na Instagramie to pstryczek w nos dla Cleo, która ostatnio odniosła się do „podziękowań nie-podziękowań” dla Edyty po tym, jak diwa załatwiła jej posadę jurorki w The Voice Kids. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: Cleo zaatakowała Edytę Górniak, a ta ostro odpowiedziała – kolejny konflikt w show-biznesie. O co poszło?.

Edyta Górniak i Patricia Kazadi – kiedy się poznały

Edyta i Patricia po raz pierwszy miały okazję wymienić kilka zdań podczas drugiej edycji programu Jak oni śpiewają, w którym Górniak była jurorką, a Kazadi uczestniczką. Piosenkarki szybko złapały wspólny język, a prawdziwa przyjaźń narodziła się między nimi w trakcie Tańca z gwiazdami, w którym rywalizowały ze sobą o Kryształową Kulę – Kazadi odpadła tydzień przed Górniak, która dotarła aż do półfinału.


Edyta Górniak i Patricia Kazadi – Bal TVN 2019

Edyta Górniak i Patricia Kazadi – Bal TVN 2019

Edyta Górniak i Patricia Kazadi – Bal TVN 2019

Edyta Górniak i Patricia Kazadi – Bal TVN 2019

Edyta Górniak i Patricia Kazadi – Bal TVN 2019

Edyta Górniak i Patricia Kazadi – Bal TVN 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×