Szukaj

Edyta Górniak kupuje dwa nowe mieszkania. Wybrała bardzo drogie lokalizacje

Edyta Górniak kupuje dwa nowe domy. Gwiazda upatrzyła sobie lokalizacje, w których ceny za nieruchomości są bardzo wysokie. Gdzie dokładnie zamieszka diwa?
Edyta Górniak - nowe mieszkanie

Edyta Górniak - nowe mieszkanie

Edyta Górniak w ciągu ostatnich dwóch lat koncertowała po całej Polsce. W przerwach między występami na scenie zrobiła prawo jazdy, do którego przygotowywała się w programie My Way. Jej zmagania śledziły setki tysięcy widzów, a każdy z odcinków wywoływał niemałe emocje. Gwiazda na wizji dzieliła się sekretami z życia prywatnego. Poruszyła wiele intymnych tematów, takich jak ślub, rozwód i małżeństwo z Dariuszem Krupą.

To jednak nie koniec rewolucji w życiu Górniak. Po programie postanowiła uporządkować niektóre sprawy. Właśnie dlatego sprzedaje dom w Portugalii, który kupiła będąc u szczytu europejskiej kariery.

Chciałabym zrobić coś, co mi bardzo ciąży, a nie miałam na to czasu. Chciałam sprzedać apartament w Portugalii – przyznała Edyta Górniak w Dzień Dobry TVN.

Edyta Górniak kupuje mieszkanie w Warszawie. Kto tam zamieszka?

Jak donosi Party, gwiazda podjęła już decyzję, co zrobi z pieniędzmi, które dostanie ze sprzedaży portugalskiego domu. Diwa upatrzyła sobie mieszkanie w samym centrum Warszawy, na które będzie musiała jeszcze trochę poczekać. Cena? Podobno prawie milion złotych:

Postanowiła kupić 60-metrowe mieszkanie w samym centrum Warszawy. Jednak klucze odbierze dopiero w przyszłym roku, gdy zakończy się budowa – zdradza w magazynie osoba z otoczenia piosenkarki.

Edyta Górniak

Górniak w Dzień Dobry TVN opowiedziała o planach sprzedaży mieszkania

Okazuje się, że w apartamencie nie zamieszka sama. Mieszkanie będzie prezentem dla jej syna, Allana Krupy, który będzie mógł się tam wprowadzić, gdy skończy 18 lat.

Edyta planuje zakup jeszcze jednego mieszkania. Podobno ma na oku dom w Puszczy Karpackiej, w którym chciałaby spędzać weekendy.

Zobacz także: Górniak musiała w popłochu uciekać z hotelu w Los Angeles! Sytuacja okazała się nie na jej nerwy


Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Allan Krupa z mamą Edytą Górniak - Instagram

Allan Krupa z mamą Edytą Górniak - Instagram

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×